Často kladené otázky

Očista čreva je prírodný liečebný proces, v rámci ktorého si prečistíme tráviaci systém od usadených odpadových látok.

Detoxikácia je prírodný liečebný proces, v rámci ktorého pomáhame nášmu organizmu zbaviť sa toxických látok a voľných radikálov.

Prijaté objednávky sú zvyčajne odovzdané kuriérovi nasledujúci pracovný deň po prijatí objednávky. Prostredníctvom kuriérskej spoločnosti o tom budete informovaní formou e-mailu a pomocou kódu, ktorý je v e-maily uvedený môžete sledovať cestu balíka.

V prípade registrácie nemusíte pri každej objednávke uvádzať svoje údaje a taktiež sa môžete zapojiť aj do nášho vernostného programu. Po každom nákupe tak získate body, ktoré si môžete uplatniť pri ďalšom nákupe.

Pri objednávke nad 40 € je doručenie bezplatné, v prípade dobierky je však potrebné zaplatiť poplatok za dobierku 1,20 €. V prípade objednávky pod 40 € sú náklady za doručenie 3 €.

Očista čriev sa zvyčajne vykonáva dvakrát ročne, na jar a na jeseň, alebo ak náš organizmus signalizuje potrebu takého zásahu. Medzi takéto príznaky možno zaradiť poruchy trávenia, častú zápchu, kožné problémy atď.

Detoxikačná kúra sa tradične vykonáva na jar a na jeseň. Zároveň však je potrebné brať do úvahy aj signály organizmu: celková skleslosť, vyčerpanie, nedostatok energie, slabosť atď. Všetky môžu naznačovať, že potrebujeme obnovu.

Očista čriev je dôležitou súčasťou kompletnej detoxikácie, tieto dva postupy spolu úzko súvisia. Kým očista čriev je zameraná skôr na tráviaci systém, detoxikácia sa zameriava predovšetkým na fungovanie pečene.

Kupóny sa zasielajú formov newsletterov, našich noviniek. Prihláste sa na odber noviniek, aby ste boli informovaní o našich najnovších ponukách.