Referencie

Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Alergia

Program Clean Inside

Clean Inside program užívam už dva mesiace, takže už je možné vyjadriť moje skúsenosti za to obdobie. Mám 58 rokov, som muž s dlhodobými ťažkosťami týkajúcimi sa tráviacej sústavy a čriev. Po nekonečných vyšetreniach všetkého druhu mi bola diagnostikovaná celiakia a musel som prejsť na diétu. Potom som sa dozvedel o Vašich prípravkoch a rozhodol som sa, že si skúsim svoje zničené črevá trochu "poliečiť". Po uplynutých dvoch mesiacoch kúry môžem potvrdiť, že došlo u mňa k zlepšeniu týkajúcemu sa predovšetkým vyprázdňovania absolútne bez problémov, čo som doposiaľ nezažil. Clean Inside je však nutné zapiť okamžite po vypití dostatočným množstvom vody. Môj celkový pocit je, že sa cítim lepšie, som akýsi ľahší, čo však pretrváva, sú problémy s usínaním. To ale žiaľ Clean Inside nemôže vyriešiť.

Program Clean Inside

Po dobrých skúsenostiach z minulých rokov, kedy som užívala vaše produkty, objednávam si ich znovu. Nechcem sa opakovať, ale veľmi mi tieto produkty pomáhajú. Po dobratí Clean Inside, môžem prestať brať lieky na alergiu, lebo ich nepotrebujem. Zápaly už nemávam, ale teraz sa cítim unavená. Viem, že mi to pomôže a budem fit celý rok. Ďakujem