Od roku 2006 sme tu pre Vás
Viac ako 30 kolegov z celého
sveta v našej rodinnej firme
Niekoľko tisíc notársky overených
pozitívnych recenzií z celého sveta
13 štátov
Viac ako milión zákazníkov z celého sveta
prísne prírodná 100% kvalita

V čom spočíva naše poslanie:

V roku 2006 sme zaviedli na trh kompletný sortiment výrobkov na bylinkovú očistu v prospech uchovania zdravia. V súčasnosti už naše výrobky značky ToxiClean® a Clean Inside® pravidelne používajú pri svojej práci viacerí odborníci v zdravotníctve, a ich užívateľmi sú státisíce jedincov po celom svete.

Úspech NaturalSwiss spočíva v tom, že sa sústreďuje výlučne na detoxikáciu a očistu organizmu, kým iné spoločnosti distribujú aj rôzne iné doplnky výživy a vitamíny.

Už viac ako 10 rokov sme Vám k dispozícii, nech Vás trápia akékoľvek problémy s trávením, zavolajte nám a my Vám pomôžeme: NaturalSwiss – Odborník na trávenie!

Prečo máme radi, čo robíme:

NaturalSwiss je spoločnosť s najväčšími skúsenosťami v oblasti detoxikácie a očisty organizmu, preto sa stala renomovanou značkou na trhu.

Publikujeme uznávané odborné články, ktoré sú vysoko hodnotené. NaturalSwiss je medzinárodne uznávaná značka, zastúpená v 13 krajinách. S našimi prípravkami sme získali medzinárodné ocenenia. Spolupracujeme s uznávanými odbornými lekármi a špecialistami.

Naše produkty vyrobené z prírodných zložiek sú schválené úradom verejného zdravotníctva GMP. Máme profesionálny a kvalifikovaný zákaznícky servis. Portrét kolegyne zákazníckeho servisu zodpovedá skutočnosti. Obráťte sa na nás s dôverou – a my Vašu dôveru nesklameme! Naše vysoko účinné prípravky pomáhajú pri udržaní Vášho zdravia, čoho dôkazom sú notársky overené hodnotenia našich zákazníkov.

Spokojnosť našich zákazníkov je zaručená na 100%. Naše ocenené programy Clean Inside® a ToxiClean® užívalo už viac ako milión ľudí po celom svete..

Naši odborníci z úzadia:

Volám sa DR. CSABA PODLUPSZKI, Študoval som na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, kde som v roku 1997 úspešne promoval. Svoje znalosti som v roku 2000 úspešne doplnil o I.kvalifikačnú atestáciu v odbore interná medicína a neskôr v roku 2004 o II.kvalifikačnú atestáciu v odbore gastroenterológia. Od tejto chvíle pracujem ako odborný lekár v gastroenterologickej ambulancii. Produkty spoločnosti NaturalSwiss som sám používal s veľkou spokojnosťou, vtedy som sa stal ich fanúšikoma a veľmi často ich odporúčam aj svojim pacientom.

Volám sa DR. BALÁZS DEZSÉNYI. Štúdium na Fakulte všeobecného lekárstva Univerzity Semmelweis som ukončil v roku 2007. Disponujem špecializáciami infektológia a tropická medicína, mojím špeciálnym odborom je parazitológia. Dizertačnú prácu som písal o charakteristike novoobjavenej infekcie pásomnicou postihujúcej pečeň, alveolárnej echinokokóze. Mojím cieľom je efektívna diagnostika a cielená liečba pacientov postihnutých parazitárnymi infekciami.

Volám sa DR. SÁRA TÓTH. Štúdium na Fakulte všeobecného lekárstva Univerzity v Debrecíne s kvalifikáciou summa cum laude som úspešne ukončila v roku 2016. Profesia lekárky bol môj sen od detstva, takže od ukončenia štúdia túto profesiu vykonávam od ukončenia štúdií s maximálnym nadšením.

Naši odborníci sú Vám k dispozícii už dlhé roky na stránke Lekár-odpovedá, kde može ktokoľvek klásť otázky týkajúce sa zdravotných problémov, odborná odpoveď príde veľmi rýchlo.

Naše poslanie

"Si tým, čo zješ" - Hippokrates

V našej modernej spoločnosti veľmi ľahko zabúdame na to, že sme neoddeliteľnou súčasťou prírody a náš organizmus je súčasťou komplexného živého systému, ktorý nás dokáže podporovať a vyživovať. Keď sme zdraví, znamená to, že sa náš organizmus úspešne prispôsobil nášmu životnému štýlu a životnému prostrediu. Vtedy sme v harmónii s rytmom prírody a v rovnováhe sami so sebou.

Avšak keď sme chorí – cítime sa zle. Naše telo nám posiela signál, že organizmus má narušenú rovnováhu, preto nedokáže držať krok s prírodnými cyklami.

Bylinková očista pomáha organizmu zotaviť sa a umožňuje mu získať späť jeho rovnováhu. Pomocou byliniek a zmenou stravovacích návykov môže naše telo začať vylučovať nahromadené toxické usadeniny. Bylinková očista podporuje a stimuluje samočistiaci mechanizmus nášho tela – má pozitívny vplyv na vylučovacie a detoxikačné kanáliky organizmu. Najväčšia hodnota byliniek spočíva v tom, že povzbudzujú funkcie nášho tela. Každý človek má šesť navzájom súvisiacich vylučovacích kanálikov. Keď všetky kanáliky fungujú správne, vtedy sa cítime zdraví.

NaturalSwiss, odborník na trávenie, verí v Úplnú Očistu Tela, ktorej neoddeliteľnou súčasťou je nielen odkyslenie, ale aj účinná a zdravá výživa organizmu. V záujme toho sme sa stali partnermi www.supergreens.sk prevádzkovateľom Prémium a Bio superpotravín. O Úplnej Očiste Tela sa viac dočítate tu. Sídlo spoločnosti NaturalSwiss v rámci Európskej únie nájdete na Slovensku: Herbal Life s.r.o., Ul. Františkánov 5, 945 01, Komárno, EU VAT: SK2024132649

Služby spoločnosti NaturalSwiss aj v nasledujúcich štátoch:

Česká republika

Rakúsko

Francúzsko

Taliansko

Maďarsko

Švajčiarsko

Poľsko

Anglicko

Rumunsko

Nemecko

Holandsko

Holandsko

Švédsko

Švédsko

Slovenská republika