Kapsuly DRcaps®

Kapsuly DRcaps® sú inovatívne vegánske kapsuly bez GMO, ktoré môžu pomôcť chrániť zložky výživového doplnku pred kyslým prostredím žalúdka bez potreby pridávať antacidá počas výroby. Kapsuly DRcaps® môžu pomôcť maskovať chuť a pachy a znížiť akúkoľvek zlú pachuť bez pridania povlakov.

Kapsuly DRcaps® boli vyvinuté tak, aby účinne riešili rôzne problémy a nedostatky spojené s dodávaním zložiek citlivých na kyseliny. Revolučná dávková forma ponúka jedinečné vlastnosti polyméru v samotnej kapsule, aby sa spomalilo otváranie kapsuly po požití bez potreby pridania obalových zložiek. S obsahom vlhkosti medzi 4 % a 6 % pri 50 % relatívnej vlhkosti zvyšujú kapsuly DRcaps s nízkou vlhkosťou stabilitu probiotík citlivých na vlhkosť. Kapsuly DRcaps s inovatívnymi vlastnosťami polyméru účinne znižujú možnosť vzniku nepríjemných pachov, a spätného toku pachutí výživových doplnkov tým, že chránia pred predčasným rozpadom kapsuly. Jedinečné vlastnosti polyméru sú navrhnuté tak, aby odolávali žalúdočnej kyseline, čím chránia kapsulu a jej obsah pred úplným uvoľnením a rozpadom v žalúdku a umožňujú úplné rozpustenie v čreve.

Zdroje

https://www.capsugel.com/consumer-health-nutrition-products/drcaps-capsules

https://www.capsugel.com/knowledge-center/drcaps-factsheet

https://www.capsugel.com/cpsl-web/kc/Lonza_-DRcaps_Clinical-Study_White-Paper.pdf

Názov:
Kapsuly DRcaps®

Latinský názov:
DRcaps®

Súvisiace produkty

  • Swiss Probiotix je probiotický doplnok výživy, ktorý obsahuje 10 druhov prospešných bakteriálnych kmeňov zodpovedných za udržanie zdravej črevnej flóry. Každou jednou kapsulou zabezpečuje organizmu 12,5 miliardy buniek, ktoré sa aktívne podieľajú na udržiavaní imunitného systému.

    Swiss Probiotix 2.0

     18.90

    Swiss Probiotix je probiotický doplnok výživy, ktorý obsahuje 10 druhov prospešných bakteriálnych kmeňov zodpovedných za udržanie zdravej črevnej flóry. Každou jednou kapsulou zabezpečuje organizmu 12,5 miliardy buniek, ktoré sa aktívne podieľajú na udržiavaní imunitného systému.