Neradi čítate? Natural Swiss očista čriev a detoxikačná kúra stručne.

Detoxikácia a čistenie zvnútra = kompletná vnútorná očista

Čistenie čriev s programom Clean Insidedetoxikácia organizmu s programom Toxi Clean!
Začnite očistou čreva, pokračujte detoxikáciou. Programy môžete užívať aj samostatne, výber je na Vás! Pre dosiahnutie dlhodobého výsledku Vám odporúčame súčasné užívanie oboch programov v rámci jednej kúry! Neodmysliteľnou súčasťou vnútornej očisty je Clean Inside na očistu čreva; očistené črevné steny potom dokonale dokážu vstrebať aj účinné látky detoxikačného programu. Pri objednaní niekoľkomesačnej dávky Vám poskytneme výrazné zľavy, navyše Vám poskytneme ďalšie zľavy v prípade objednávky oboch programov naraz.

1. Clean Inside – program na očistu čreva

Vnútorná očista použitím 3 produktov naraz! Je šetrný, prírodný a vyčistí celý tráviaci systém

2. Toxi Clean – detoxikačný program

Detoxikácia použitím 3 produktov naraz! Je druhým krokom detoxikačnej kúry. Prírodné zložky, šetrný účinok, dlhotrvajúce výsledky!

Clean Inside – prírodná očista čreva

1 balenie zodpovedá 1-mesačnej dávke a obsahuje nasledujúce 3 produkty:

– Vláknina Clean Inside (program bol pomenovaný podľa tohto produktu) – 1 balenie, dávka na 1 mesiac:

Hlavnou zložkou je prírodná vláknina Psyllium, ktorá po napučaní na niekoľkonásobok svojho objemu zastáva funkciu “kominára” črevných stien. Spolu s ďalšími zložkami napomáha pri obnovení črevnej flóry, upravuje stolicu.

– Parasic kapsuly – 1 balenie, dávka na 1 mesiac:

80% našej populácie trpí na črevné parazity – buď so známymi príznakmi, alebo bez príznakov. Črevné parazity, huby a ostatné parazity sa usadia v organizme, majú vplyv na vstrebávanie živín a ovplyvňujú aj triedenie živín (napr. vyvolávajú zvýšenú chuť na sladkosti), čo prispieva k vzniku ďalších ochorení. Parasic obsahuje liečivé rastliny, ktoré majú antiparazitný účinok na celý organizmus. Antiparazitná kapsula očistí organizmus od parazitov.

– Slim Tea – 1 balenie, dávka na 1 mesiac:

Čaj príjemnej chuti podporuje optimálnu funkciu čriev, je dôležitou súčasťou programu. Konzumácia čaju sa odporúča večer pred spaním, lebo má upokojujúce účinky na nervový systém.

Toxi Clean – prírodná detoxikácia

1 balenie zodpovedá 1-mesačnej dávke a obsahuje nasledujúce 3 produkty:

– Toxi Clean detoxikačné kapsuly – 1 balenie (program bol pomenovaný podľa tohto produktu), dávka na 1 mesiac:

Predovšetkým pomáha činnosti pečene – pečeň je náš najdôležitejší detoxikačný orgán, ale má priaznivý vplyv na celý organizmus. Jeho detoxikačná účinnosť prostredníctvom krvného a lymfatického obehu prenikne ku každej bunke organizmu.

– Swiss Probiotix kapsuly – 1 balenie, dávka na 1 mesiac:

Základom celého tráviaceho systému človeka je rovnováha črevnej flóry – t.j. rovnováha prospešných a škodlivých baktérií. Na túto dokonalú rovnováhu môže nepriaznivo vplývať mnoho faktorov (antibiotiká, nezdravá strava, stres, hnačka…), čo má vplyv na procesy stravovania, trávenia, na vstrebávanie a využitie živín. Prípravok Swiss Probiotix doplňuje do organizmu prospešné baktérie.

– Detox Vital Antioxidačná formula na posilnenie imunity – 1 balenie, dávka na 1 mesiac:

Toxické a škodlivé látky nachádzajúce sa v organizme spotrebujú minerálne látky a vitamíny potrebné k životu. Detox Vital dodáva do tela antioxidanty, aminokyseliny, rastlinné živiny a rôzne enzýmy, čím podporuje prirodzené detoxikačné procesy v organizme.

Prečo práve NaturalSwiss?

Prírodný, pohodlný, účinný! Odstránia sa ťažkosti, ako sú napr. zápcha a nadúvanie Užitočná investícia do Vášho zdravia Môžete sa zbaviť niekoľkých kíl a budete mať plochejšie brucho Kúra je bezpečná aj pri užívaní iných liekov

Často kladené otázky

Na to nie je žiadny predpis, s programom sa dá začať hocikedy. Program Clean Inside je voči organizmu mimoriadne ohľaduplný. Na základe doterajších skúseností ľudí, ktorí ho vyskúšali, ani v prvých dňoch, ani neskôr u nich nenastali žiadne neprimerané nepriaznivé reakcie. Všeobecná skúsenosť je, že program harmonicky zapadá do každodenného života a nijako nenarušuje ani pracovné povinnosti užívateľa. Pre tých, ktorí by sa predsa len užívania obávali, odporúčame, aby s kúrou začali v dňoch, keď nemusia odchádzať z domova – napr. cez víkend.
Aplikácia programu Clean Inside je jednoduchá: ráno treba užiť 2 alebo 4 kapsuly Parasic-u, vypiť alebo v inej forme užiť vlákninový nápoj Clean Inside a večer vypiť čaj Slim Tea. Chuť vlákniny a kapsúl je príjemná. Ešte viac možno zlepšiť chuť vlákniny tak, že do nej pridáme ovocie, alebo ju pijeme s čajom, do ktorého sme pridali med. Cez deň treba dbať na požadované dostatočné množstvo tekutín – hlavne čistenú vodu. Prípadné nepríjemné vedľajšie účinky sa prejavujú len vo výnimočných prípadoch a bez zvláštnej liečby samy ustúpia.
Počas programu Clean Inside na očistu čreva sa zvýši príjem vlákniny, preto je nutné denne vypiť v priemere 1,5 až 2 litre tekutín. Alkohol môže mať vplyv na účinnosť detoxikačných byliniek, preto keď už konzumujete alkoholické nápoje, tak až niekoľko hodín po užití produktov. Užívanie kúry na očistu čreva a detoxikáciu Natural Swiss nevyžaduje žiadne zmeny životného štýlu. Odporúčame, aby ste počas kúry jedli ľahšie jedlá, konzumovali viac ovocia a zeleniny, vyhýbali sa jedlám rýchleho občerstvenia, konzumáciu alkoholických nápojov a kávy znížili na minimum, vyhýbajte sa polotovarom a jedlám s prídavnými látkami, používaniu mikrovlnky, čím môžete zvýšiť účinnosť kúry. Snažte sa čo najviac hýbať a aj tým pomôcť lymfatickému systému. Odporúčame dodržiavať tieto rady aj po absolvovaní kúry, čím výrazne zlepšíte kvalitu svojho života.
Po úplnom trojmesačnom Programe Clean Inside zistíme, že náš organizmus bude oveľa čistejší, čiže náš tráviaci systém bude zdravší, naša vitalita sa zvýši. Mnohých ľudí tento fakt ovplyvňuje natoľko, že si želajú dosiahnuté zmeny udržať čo najdlhšie, preto sa snažia dodržiavať zdravý životný štýl. Snažia sa zdravo stravovať, jesť potraviny bohaté na vlákniny, piť viac tekutín a žiť aktívnejší život. Iní zas na svojich predošlých – nie veľmi zdravých – stravovacích návykoch nič nezmenia, uspokoja sa s priaznivým zdravotným stavom dosiahnutým pomocou Programu Clean Inside. Tak či onak, väčšina sa zhoduje v tom, že kúra je všeobecne prospešná, že pomocou nej sa u nich vyriešili desaťročia trvajúce problémy a celkový stav sa im zlepšil. Uvedomujú si, že neskorším opakovaním programu je možné tento stav dlhodobo udržať. Pri neskoršom opakovaní postačí kúru absolvovať jeden mesiac, aby sa zachoval priaznivý zdravotný stav. Ak by si to niekto želal užívať vlákninu nepretržite – je to bežne možné, vláknina je neškodná. Užívanie kapsúl Parasic a čaju Slim Tea odporúčame len raz za pol roka, resp. raz za rok.
Záleží od každého jednotlivca. Ľudia, ktorí vyskúšali produkty, už v priemere po týždni zaznamenali výsledky. V niektorých prípadoch už i na druhý deň po začatí kúry, ale boli aj takí, u ktorých nastali viditeľné zmeny až okolo tretieho týždňa užívania. Ako prvé zaznamenajú užívatelia zmenu stolice – čo sa týka množstva i konzistencie. Ak sa stolica dostaví denne aj viackrát než obvykle, a to vo väčšom množstve, sú to prvé znaky toho, že program funguje. Zmení sa aj farba a zápach stolice. Keď je stolica slizká a spozorujeme v nej „cudzie látky”, sú to známky očisty organizmu. Obvykle sa so stolicou vylúčia aj parazity. Parazity kvôli ich malým rozmerom nie je možné vidieť voľným okom, ale larvy bývajú dobre viditeľné. Všeobecnou skúsenosťou je, že už jeden – dva týždne po začatí kúry sa začneme cítiť lepšie, máme viac energie, lepšie znášame stres a záťaž.
Produkty NaturalSwiss patria medzi takzvané „šetrné“očistné kúry, čo znamená, že vyváženými a nezaťažujúcimi dávkami byliniek pomáhajú pri čistení organizmu. Takto si organizmus postupne zvyká na „upratovanie“, preto zvyčajne nenastanú žiadne ťažkosti. Môže síce dôjsť k individuálnej precitlivenosti na niektorú zo zložiek, ale nie je to obvyklé. Musíme si však uvedomiť, že počas vnútornej očisty sa toxické látky dostanú do krvného obehu, preto sa náhle zvýši hladina toxínov v krvi, v črevách a v lymfatickom systéme, čo môže spôsobiť bolenie hlavy, závraty a nevoľnosť. Prítomnosť týchto príznakov závisí od toho, koľko toxínov máme v organizme (napr. fajčenie, pravidelné užívanie liekov, atď.). Ako budú toxíny odchádzať z organizmu, stále sa budete cítiť lepšie a ľahšie. A veľmi dôležité na záver! Konzumujte dostatočné množstvo tekutín, aj tým riedite hladinu toxínov v krvi. Pravidelným pohybom môžete pomôcť lymfatickému systému, čím urýchlite proces vyprázdňovania.
Tým, že s našimi produktmi budete spokojní a budete zdravší, sme si natoľko istí, že na každý náš produkt ponúkame 100%-nú záruku okamžitého vrátenia peňazí. * Tým, že sme riziko úplne prevzali na seba, nezostáva Vám nič iné, ako v pokoji a bez obáv využívať výhody našich produktov, ktoré boli vyrobené výlučne z prírodných zložiek. * Garanciu vrátenia peňazí ponúkame len na tie produkty, ktoré boli objednané priamo na webových stránkach: www.detoxikacia-organizmu.com alebo www.naturalswiss.sk a len na dvojmesačnú kúru užívanú do 60 dní. Záruka sa nevzťahuje na to, keď ste si naše produkty kúpili u iného predajcu. Ďakujeme za pochopenie!
Filozófia v NaturalSwiss sa líši od ostatných výrobkov tým, že bola vytvorená z viacerých súvisiacich produktov. Aby počas užívania v rôznych časových intervaloch mohli vyvinúť ten najlepší účinok.Súčasným užívaním detoxikačnej kúry ToxiClean spolu s Clean Inside kúrou na prečistenie čriev dosiahnete komplexný účinok (užívať sa môže aj samostatne). Užíva sa súčasne, alebo po absolvovaní Clean Inside kúry sa odporúča ihneď začat s kúrou Toxi Clean, lebo takto môžeme zabezpečiť najlepšie podmienky pre detoxikáciu organizmu. ​ Pokiaľ si neželáte užívanie oboch kúr spoločne, v tom prípade dbajte na to, aby medzi kúrami Clean Inside a Toxi Clean neuplynulo viac než 2-5 mesiacov. Očistu čriev-detoxikáciu sa odporúča zopakovať o 6-12 mesiacov.

Nastal čas odstrániť toxíny z Vášho tela! A to hneď, čo najskôr!

Závisí od toho Vaše zdravie a kvalita Vášho života. Programy na očistu čreva a detoxikáciu Natural Swiss sú jednoduché na použitie, cenovo dostupné, účinné a bezpečné. Nečakajte, objednajte teraz!

Objednávať môžete kliknutím na obrázok, resp. získajte ďalšie informácie o produktoch a ich cenách