Detoxikácia tela | Komplexná očista organizmu

detoxikácia tela

Detoxikačné koktejly pomáhajú

Kto by nechcel byť zdravý, mladý a v dobrej kondícii? Určite všetci. Teda ako si zachovať zdravie, sviežosť, vitalitu; vyhýbať sa chorobám, ktoré zasahujú priamo každého z nás, spôsobujú bolesti a útrapy? Jedinou správnou cestou je okrem zdravého stravovania pravidelná očista a detoxikácia tela; aby sme nezamorili naše telo a neudusili ho v toxických jedoch a odpadoch. Očista tela predstavuje preventívny proces. Ak ju pravidelne zaradíme do svojho programu života, predídeme vypuknutiu rôznych chorôb. Navyše spomalíme proces starnutia.

V priebehu posledných desaťročí došlo k tak rýchlym zmenám v životnom štýle človeka; v zložení stravy i v stravovacích návykoch, že sa tieto zmeny nutne dostali s naším „naprogramovaným” metabolizmom do sporu. Navyše v dnešnom svete sme zaplavení chemikáliami; napríklad pri konzumácii potravín, pri pití vody a vdychovaní vzduchu, ktoré nie sme schopní spracovať, ani vylúčiť bez pomoci. Toxíny sa tvoria aj priamo v ľudskom tele. Záruku zdravia predstavuje nielen správny výber stravy a jej kombinácií. Nevyhnutná a veľmi dôležitá je tiež detoxikácia – očista tela, pri ktorej sa zbavíme odpadových látok a zvyškov nestrávenej potravy. Väčšina z nás desiatky rokov, ba po celý život neurobí nič pre to, aby dostala jedy a odpady z tela preč. Pritom detoxikácia organizmu predstavuje pri súčasnom životnom štýle nevyhnutnosť, pokiaľ si chceme udržať naše telo a zdravie v optimálnej kondícii.

KEDY JE OČISTA TELA NEVYHNUTNÁ

Telo, ktoré ovládajú toxíny, môže prejaviť široké spektrum príznakov:

  • zápcha, hnačka, hrudkovitá stolica, nepravidelný pohyb čreva, nafúknutie alebo plynatosť,
  • zlý dych a páchnuce plyny a stolica, vyčerpanosť, časté chrípky, prechladnutia, bolesti hlavy.

Mnohí sme chodiacim skladiskom jedov, ktoré sa nám ukladajú najmä v tuku, ale i v ostatných orgánoch. Zaplavujú mozog, spôsobujú depresiu, úzkosť, strach a pod.

V prípade, ak chcete svojmu telu pomôcť a vyčistiť ho, aby sa lepšie cítilo a bolo v lepšej kondícii, postupujme podľa pokynov, ktoré uvádzame tu.

V každom prípade očista čriev od nahromadených toxínov a parazitov a očista tela by mala byť prvým krokom akéhokoľvek „veľkého upratovania”. Ak totiž nedodržíme tento prvý a zásadný krok; živiny a doplnky potrebné k detoxikácii sa nedokážu dostatočne vstrebať. Ak by sme najprv chceli uskutočniť očistu krvi, lymfy, či pečene a nevenovali by sme dostatočnú pozornosť zanesenému hrubému črevu, uvoľnené toxické látky by sa ihneď dostali späť do organizmu. Následkom toho by sme boli ešte viac chorí ako pred začatím kúry. 

Teda bez očisty čriev sa nedá: účinná celková detoxikácia tela neprebehne.

Odporúča sa telu tiež pomôcť kvalitnými výživovými doplnkami, ktorými sa očista tela zefektívni a urýchli.

Clean Inside Program pomôže cielene uskutočniť celkovú detoxikáciu tela za účelom:

  • vylúčenia toxínov, usadenín z hrubého čreva, parazitov a súčasne šetrne očistí črevo, pečeň, obličky i krv.

ToxiClean Program pôsobí synergicky s Clean Inside-om. Ideálny je na odstraňovanie najčastejšie sa vyskytujúcich a najnebezpečnejších ťažkých kovov (ortuti, olova, kadmia, arzénu, niklu, hliníka) a iných toxických látok; ako napr. tabakový dym, žiarenie, výfukové plyny, chemikálie, drogy a iné rakovinotvorné látky.

Vďaka zloženiu jednotlivých zložiek ToxiClean Program-u odbremeníme práce pečene; kompletná očista tela, ako aj obličiek, krvi a ďalších častí organizmu. Ďalej obnovenie činnosti dobrých baktérii a posilnenie imunitného systému prostredníctvom silných antioxidantov.