Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Bolesti hlavy

Program Clean Inside

Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o svoje skúsenosti s produktom Clean Inside. Mám 37 rokov a k tomuto produktu ma priviedli známi, ktorí ho už vyskúšali niekoľko krát. Keďže som mala už dlhšie rôzne problémy, rozhodla som sa ho i napriek cene vyskúšať. Hoci pre mňa cena bola pomerne vysoká, vyskúšala som 2 balenia, a môžem povedať, že dnes túto investíciu vôbec neľutujem. Naopak, som ochotná znovu investovať, a zopakovať kúru aspoň raz ročne. Rada by som teda opísala zmeny, ktoré som spozorovala po užívaní tejto kúry. Dlhé roky som mala problém s nedostatočným prekrvením, vždy studené ruky a nohy, toto sa upravilo veľmi rýchlo, nebolo mi už stále zima, a prestala som nosiť ponožky, keď som išla spať. Tiež ma trápili časté bolesti hlavy, tieto sa už vyskytujú veľmi zriedka, a sú oveľa menej intenzívne. Upravila sa mi pleť, roky som sa nevela zbaviť vyrážok. Často som bývala unavená, teraz som zistila, že mám kopu energie, dokonca som bývala veľmi letargická, a kedykoľvek ma prepadli depresívne nálady. Dnes srším energiou, stále mám dobrú náladu, a teší ma, že to zaregistrovali aj moji známi. Všetko zrazu vidím pozitívne, s ničim nemám problém, no úžasný pocit, a hlavne je to pre mňa neuveriteľné. Dokonca som zaregistrovala i to, že mi v oveľa menšej miere vypadávajú vlasy, toto som ani nečakala. Kedysi to boli chumáče po umytí vlasov, dnes zbadám sem tam nejaký vypadnutý vlas. Trávenie sa samozrejme tiež zlepšilo, nemávam nafúknuté brucho a stolica je pravidelná. Zmeny som spozorovala aj na jazyku, ktorý býval veľmi biely, čo podľa kníh je znakom toxicity organizmu, dnes je to oveľa lepšie. Takže som vďačná za túto skúsenosť, a môžem produkt len odporúčať.

Program ToxiClean

Dovoľte, aby som sa s vami podelila o skúsenosti s programom Clean Inside a Toxiclean. Začala som ich užívať po detoxikačnom pobyte, ktorý som absolvovala v Chorvátsku s pani prof. Horákovou. Po jej vysvetlení, ako veľmi významné je mať črevá v čistom stave, som začala Clean Inside užívať. Po prvom mesiaci od začiatku užívania som však okrem toho že sa mi stolica stala pravidelnou, nič iného nezbadala. Ale neskôr, keď som Clean Inside užívala ďalší mesiac, už spolu s programom Toxiclean, som spozorovala, že migréna, ktorá ma trápi už veľa rokov, je na ústupe. Pri kombinácii očistnej kúry so zdravšou výživou som priam cítila, ako mi nafúknuté brucho zmizlo. Chcem pokračovať v užívaní Clean Inside vlákniny aj naďalej kvôli lepšiemu vyprázdňovaniu. Tento produkt môžem úprimne odporúčať, ak má niekto problémy s pravidelnosťou stolice alebo inými zdravotnými problémami, ktoré sú možno zapríčinené zaneseným črevom. S pozdravomDana Kopunová