Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Chudnutie

Program Clean Inside

Po dovŕšení 35 roku života, som sa rozhodla sa o seba začať starať nie len z vonku, ale aj z vnútra. Po pôrode na mne ostalo 5 kíl navyše oproti pôvodnej váhe a tiež čo sa týka pravidelnosti vyprázdňovania to u mňa nebolo úplne ideálne. Niekoľko dní po začatí úžívania kúry na očitu čriev sa u mňa začali diať veľké zmeny. V prvom rade zo mňa vychádzali všetky usadené nečistoty a toxíny za všetky tie roky. Rozdiel bol obrovský. To čo telo vylučovalo bolo asi 5 násobne viac ako som prijímala. Ďalšia veľká zmena nastala asi po 2 týždňoch, odkedy som sa začala pravidelne vyprázdňovať. Po trojmesačnej kúre som zhodila 5 kilogramov, bez toho, aby som držala diétu. Dnes už je tomu 2 roky, čo som prvýkrát objavila program Clean Inside. Po celú dobu pokračujem v užívaní vlákniny a čaju z tohto programu. Majú vynikajúcu chuť a výborné účinky! Odporúčam!

Program Clean Inside

Keď som odišla do dôchodku, hneď potom som odcestovala do Nemecka za synom. Mala som sa u neho zdržať dlhší čas, tak som si so sebou zobrala aj zásobu nutných liekov. Keď syn videl tieto zásoby, krútil očami a hneď mi navrhol očistnú kúru na prečistenie organizmu, ktorú mu odporučili jeho známi a aj on osobne ju absolvoval. Zbieravam si bylinky, varím si z nich rôzne čaje, a z toho dôvodu som bola sama zvedavá na ten „čistiaci zázrak“. Zo začiatku užívania ma ihneď šokoval jeho základný účinok týkajúci sa vyprázdňovania. Možno by som aj s touto kúrou predčasne skončila, keby ma nebol syn povzbudzoval a poskytoval mi rady a podporu. Jeho rady boli totožné s tými, ktoré sú na letáku. Odporúčam vrtkým, aby si letákdobře riadne prečítali. Podľa účinkov kúry na jednotlivý organizmus je totiž potrebné regulovať aj účinky, čo sa uvádza aj v návode. Priebežne som v jedálničku znižovala množstvo mäsa a predovšetkým mäsových výrobkov. Za tie tri mesiace kúry som sa naučila prijímať oveľa viac zeleniny a stratila sa moja chuť na sladkosti. A aký je výsledok? Zdravé stravovanie a kúra Clean Inside mali účinok aj na zníženie mojej váhy. Napríklad nohavice, ktoré som predtým sotva zapla, mi po kúre dokonca padali cez boky! Avšak najpríjemnejšie prekvapenie som zažila o pol roka na prehliadke u lekára. Môj krvný obraz bol v norme a znížil sa mi krvný tlak. Tešili ma aj slová mojich priateľov a známych, jako vraj dobre vyzerám.

Program Clean Inside

Prekročil som už päťdesiat rokov svojho života, čo je veková kategória, ktorá pre mnohých ľudí znamená výskyt rôznych zdravotných problémov. Vidím určitú paralelu medzi ľudským telom a napr. automobilom, pričom ľudský vek možno porovnávať s počtom prejdených kilometrov u automobilu. Zamýšľame sa niekedy nad tým, akú pozornosť venujeme údržbe svojho auta (výmena filtrov, oleja, sviečok, výfuku apod.), a akú venujeme svojmu telu? Myslíme si, že náš organizmus si nezasluhuje väčšiu pozornosť a starostlivosť než auto? Keď som začal mať nie práve najlepšie pocity – pocit plnosti – neúplného vyprázdňovania, dlhodobý pocit slabosti, zväčšujúce sa brucho – rozhodol som sa, že podstúpim detoxikáciu organizmu. Keďže som sa už skôr v prácach Dr. Normana Walkera dočítal o význame čistoty hrubého čreva, rozhodol som sa následne pre jeho očistu aj ja sám. Internetový prezerač ma priviedol na túto stránku, kde som sa oboznámil s programom Clean Inside, a po krátkom premýšľaní (treba podotknúť, že cena nie je práve najnižšia) som si ho objednal. V priebehu celého trojmesačného obdobia detoxikácie sa mi zvýšila frekvencia vyprázdňovania a postupne se ustálila na priemerne 4 krát denne. Žiadne podivné útvary zo mňa síce nevyšli, bola to skôr hlenovitá stolica. Približne po dvoch týždňoch užívania programu sa mi vyhodili vyrážky v oblasti brucha, ktoré po týždni ustúpili. Pátral som po vysvetlení na internete, kde som sa dočítal, že to môže znamenať sprievodný prejav detoxikácie. Približne po mesiaci od začiatku programu zmizli pocity únavy a slabosti. Zároveň som po prvom mesiaci zaznamenal aj úbytok hmotnosti asi o 4 kilogramy. Pretože do priebehu detoxikácie zasahovali aj Vianoce, kedy som sa v podstate, čo sa týka stravy, nijako neobmedzoval (napr. konzumoval som i sladkosti), vrátilo sa mi späť asi 1 kg váhy. Na záver môžem konštatovať, že cena za program Clean Inside je tou najsprávnejšou investíciou do vlastného zdravia, a verím, že je to zároveň účinný prostriedok na prevenciu vzniku hemoroidov či nádorových onemocnení.

Program Clean Inside

Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o výsledkoch užívania produktov Clean Inside. Ako mnohí z vás trpia aleb trpeli parazitmi, stalo sa to i mne. Už od detstva ma trápila mrľa detská, tak ako skoro každé dieťa, ktoré sa dostane do kolektívu. S týmto mojím problémom som bojovala až do dospelosti. Pocit šteklenia v konečníku prestal, až keď som ostala tehotná, ale parazity tam stále v mojom vnútri boli. Na internete som si prezerala rôzne stránky a natrafila som na Natural Swiss produkty. Ja aj moja rodina sme sa rozhodli , že si program Clean Inside objednáme. Pred kúrou sme podstúpili premeranie vnútorných orgánov certifikovaným prístrojom Oberon, ktorý nám parazity v tele potvrdil. Po kúre sme premeranie podstúpili znova a boli sme veľmi milo prekvapení, že parazity sa tam už nevyskytovali. Okrem toho nám a hlavne mne Clean Inside priniesol ešte ďalšie pozitívne výsledky. Schudla som, takže mám skoro takú váhu ako pred pôrodom, upravila sa mi stolica, ľahšie sa vyprázdňujem. Aj pleť mám čistejšiu, keďže ja obľubujem sladkosti a ich následkom bolo, že som mala pleť samú vyrážku. Po programe som sa cítila ľahšia a fakt som na sebe postrehla, že som aj menej unavená. Clean Inside som užívala pred necelým rokom a zase sa k nemu vrátim a urobím si jarnú kúru aj so svojou rodinou. Ďakujem, že ste na náš trh priviedli taký úžasný produkt.