Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Trávenie

Program Clean Inside

Clean Inside program užívam už dva mesiace, takže už je možné vyjadriť moje skúsenosti za to obdobie. Mám 58 rokov, som muž s dlhodobými ťažkosťami týkajúcimi sa tráviacej sústavy a čriev. Po nekonečných vyšetreniach všetkého druhu mi bola diagnostikovaná celiakia a musel som prejsť na diétu. Potom som sa dozvedel o Vašich prípravkoch a rozhodol som sa, že si skúsim svoje zničené črevá trochu "poliečiť". Po uplynutých dvoch mesiacoch kúry môžem potvrdiť, že došlo u mňa k zlepšeniu týkajúcemu sa predovšetkým vyprázdňovania absolútne bez problémov, čo som doposiaľ nezažil. Clean Inside je však nutné zapiť okamžite po vypití dostatočným množstvom vody. Môj celkový pocit je, že sa cítim lepšie, som akýsi ľahší, čo však pretrváva, sú problémy s usínaním. To ale žiaľ Clean Inside nemôže vyriešiť.

Program Clean Inside

Program Clean Inside som si objednala v situácii keď mi doslovne horelo pod zadkom. Žalúdočné problémy,nafúknuté bruško, problémy s vyprázdňovaním, bolesti žalúdka, pocit plnosti aj napriek málu jedla ktoré som do seba vedela dostať, ma sprevádzali spočiatku v pár dňoch, neskôr týždňoch,mesiacoch a koniec koncov aj posledné 2-3 roky. Premenlivá nálada, únava a často krát smútok ktorý sa prenášal aj na moju rodinu, sa stali mojou každodennou rutinou. Dni išli a tak ako som sa doktorovi vyhýbala, nakoľko som vedela, že by to bol dlhý proces odberov a vyšetrení,rozhodla som sa že pôjdem na to po svojom. Po prvom sklamaní z prírodných tabletiek, ktoré mali ,,zlepšiť metabolizmus a odstrániť škodliviny z tela,, nasledovali rôzne čaje a oleje. Sklamaná z produktov do ktorých som investovala nemalé peniaze som rezignovala. Život išiel ďalej a moje problémy sa stali súčasťou mňa. Až do okamihu keď som v kŕčoch a strašných bolestiach nenavštívila pohotovosť.Po vyšetreniach, z ktorých som sa veľa nedozvedela som začala laicky pátrať v čom môže spočívať môj problém. Na internete som sa toho dočítala možno aj viac, ako som chcela. Zhrozená z chorôb ktoré som pravdepodobne ani nemala som natrafila na Vašu stránku. Spočiatku som trochu váhala ale po prečítaní nasledovných recenzií a googlení na internete o daných produktoch som sa rozhodla risknúť to. Čo som mohla stratiť? Nič. A bolo to najlepšie rozhodnutie ktoré som pre svoje zdravie za posledné roky spravila. Dnes sú to 3 týždeň po mojej procedúre a s úsmevom na tvári píšem túto recenziu a som nesmierne šťastná. Bruško nebolí a pocit plnosti a neustálej únavy je preč. Schudla som pár kil a vďaka kúre som nútená piť viac vody čo je veľké plus pre moje telo! Nielenže ja, som šťastná, ale aj ľudia okolo mňa,nakoľko si túto zmenu všímajú. Nesmierne sa teším na dalšiu procedúru a všetkým váhavým zákazníkom odkazujem vrelo do toho, nakoľko je zdravie prvoradé a všetko dobré spojené s tím postupne príde! Týmto spôsobom Vám veľmi pekne ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov!

Program Clean Inside

I keď mám iba 18 rokov, už dlhší čas ma trápili tráviace problémy. Po ťažšom jedle ma sprevádzali nepríjemné stavy, predovšetkým nadúvanie, pálenie záhy, neznášala som mastné jedlá, potrebovala som dlhý spánok, mala som kožné problémy a predmenštruačný syndróm. Myslím si, že všetky tieto moje problémy mali súvislosť s nedostatočným pohybom mojich čriev. Považovala som to za normálne, ale po nejakom čase som zistila, že pri mojom veku to ani prinajmenšom nie sú bežné problémy. Takže som sa začala podrobnejšie zaoberať svojím zdravím, zdravšie sa stravovať, dopriať si viac pohybu a celkovo sa lepšie starať o svoje zdravie. Na krátke obdobie sa moje tráviace problémy stabilizovali, ale zas sa neskôr vrátili ťažkosti späť. Vtedy som už pochopila, že to tak nemôžem ďalej nechať. Pustila som sa do štúdia odbornej literatúry z oblasti výživy a stravovania, vyhľadala som si rôzne odborné stránky na internete, pátrala som po rôznych doplnkoch výživy. Na základe odporúčaní mnohých ľudí som sa rozhodla, že aj ja vyskúšam tento prírodný zázrak. Nakoniec som sa teda rozhodla investovať do tohto výrobku. Na celkovú očistu som sa tešila, lebo som čakala veľkú úľavu a to, že sa moje narušené trávenie upraví. Všetko, čo som očakávala, sa splnilo už po prvom týždni, pričom sa mi stolica viditeľne zmenila. Moja stolica mala dovtedy veľmi zvláštnu konzistenciu, ako aj tvar, a príčinou toho bolo veľké množstvo toxínov. V priebehu ďalších 3 týždňov sa výrazne zväčšil objem mojej stolice a zároveň s tým aj jej zápach. Bolo mi to dosť nepríjemné, ale upokojovalo ma to, čo som čitala v článkoch o skúsenostiach ďalších užívateľov Clean Inside, ktoré potvrdzovali, že to je súčasť detoxikačného procesu. Dnes už môžem aj ja potvrdiť, že to bola len a len pravda, postupne sa upravila moja stolica a zároveň sa vytratili aj všetky moje staré problémy s trávením. Neznášanlivosť mastných jedál, nafukovanie, pálenie záhy, potreba dlhého spánku, alergia, kožné problémy a napokon aj predmenštruačný syndróm zmizli alebo sa prinajmenšom výrazne zlepšili. Túto kúru môžem odporúčať všetkým, ktorí trpia podobnými problémami a už vyskúšali všeličo.

Program Clean Inside

Očistný program Clean Inside som si prvý raz skúsila vlani na jar. Pretože veľmi rada jem, je to vidieť aj na mojej postave a často som cítila podobné príznaky, aké popisujú skoro všetci tí, čo majú nadváhu: únava, problematické trávenie a k tomu súvisiace problémy so zoslabenou imunitou. Rovnako ako ostatní, mám i menšie nadšenie pre pohyb. Vlani rok som sa však rozhodla, že jarnú očistu proste musím skúsiť aspoň raz. Na internete som objavila množstvo výrobkov, ale pre program Clean Inside som sa rozhodla práve na základe referencií, ktoré som naozaj úplne všetky prečítala. Preto sa týmto pripojujem i ja a odporúčam túto kúru všetkým, ktorí ešte váhajú, a hľadajú v nekonečnom množstve iných produktov. Clean Inside človeku naozaj veľmi pomôze, a to tak, že z neho skutočne vyženie všetky parazity a usadené látky, ktoré sa postupne vytvorili. Možno i vzhľadom k môjmu veku 26 rokov u mňa očista prebiehala menej radikálne než ju popisujú iné referencie, ale na každý pád viditeľne. Po mesačnom užívaní úplne zmizlo nadúvanie, ktoré ma trápilo, a aj pocit plného žalúdka, hocikedy aj dlho po jedle, i keď som po očiste jedla rovnako ako predtým. Mala som pocit, že mám viac energie a s väčším elánom som začínala každý nový deň. Ďalej chcem zdôrazniť, že sa mi začala vyhýbať aj chrípka, pričom predošlé roky to tak nebolo. Z týchto dôvodov si kúru objednám aj tohto roku a úprimne ho odporúčam ostatným.

Swiss Prebiotix Ultra

Nebolo to príjemné, keď sa zistilo, že trpím intolrenciou na lepok, pretože som sa musel vzdať mnohých jedál, ale aspoň našli, prečo som taký chudý. Pred rokom sa zistila u mňa aj intolerancia na laktózu, kvôli ktorej som mal neustále ekzém. Aby sa môj stav zlepšil, mama mi kúpila produkty Max a Prebiotix ultra, pretože tieto pomáhajú v regenerácii čriev. Samozrejme, diétu dodržiavam, mama mi varí zvlášť. Cítim, že sa symbiotiká oplatí užívať, hoci som im zo začiatku neveril. Čo som zbadal je, že toho zvládam viac a častejšie pociťujem hlad. Mám pocit, že naozaj podporujú aj trávenie. Mne Symbiotiká pomohli, podľa mňa môžu pomôcť aj iným. Symbiotikum užívam vždy na jeseň, ale prebiotikum Ultra beriem každý deň a cítim sa dobre.

Swiss Probiotix Max

Pomaly tri roky ma trápia tráviace ťažkosti, ktoré mierne ustúpili zmenou životného štýlu a stravovacích návykov. Vo všeobecnosti sa snažím stravovať uvedomelo, preto mi tieto zmeny nerobili ťažkosti. Príznaky - silné bolesti - však o to viac, na ktoré mi doporučovali mnoho druhov doplnkov stravy, liečebné metódy, no ich účinok som nepociťovala dlhodobo. Odkedy užívam Pro- a Prebiotiká od NaturalSwiss, cítim sa omnoho lepšie! Som veľmi vďačná, že som na ne natrafila!