Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Detoxikácia

Detox Vital

Ďakujem Vám z celého srdca ze tento čarovný produkt!! Clean Inside kúru som vykonala už niekoľko krát (1x ročne) a je udivujúce, ako sa zlepšil môj metabolizmus. Popri tom užívam aj Detox Vital, ktorý podporuje správnu činnosť imunitného systému. Odkedy používam Váš program, chrípka ma obchádza zďaleka. (Inokedy som počas vianočného obdobia bola minimálne jeden týždeň práceneschopná). Môj zdravotný stav sa podstatne zlepšil, už nebývam prechladnutá, nemávam horúčky a aj v zime som zdravá. Vlákninu Clean Inside užívam niekoľko krát týždenne za účelom očisty čriev. Touto cestou by som sa rada poďakovala za Vašu pomoc v tom, že sa môj zdravotný stav v takejto miere zlepšil. Ostanem Vašou vernou zákazníčkou aj naďalej! Prajem nádherné obdobie adventu a krásne Vianoce!

Hepadone Protect

Produkt mi odporučila kamarátka. Balíček Hepadone som začala užívať pre problémy s pečeňou, keďže som dlhšiu dobu užívala lieky, tak som si chcela pečeň zregenerovať. Po absolvovaní kúry čaj naďalej používam, keďže som si všimla, že znižuje kŕče počas menštruácie, cítim sa lepšie, necítim nevoľnosť a nie som ani podráždená.

Hepadone Protect

Túto čajovú zmes som si vybrala kvôli jej jedinečnému zloženiu. Mám viacero problémov, na ktoré som chcela nájsť prirodzené riešenie. Mám trochu vyššiu hladinu cholesterolu a často ma páli záha, tak som začala hľadať niečo, čo by sa mi mohlo hodiť. Vtedy som našla článok, v ktorom píšu o liečivých účinkoch sladkého drievka pravého, že chráni pečeň, znižuje hladinu cholesterolu a tvorbu kyselín. Keďže pracujem s ľudmi komunikujem celý deň, často som sa cítila psychicky preťažená, tak som chcela niečo, čo zlepšuje pamäť, ale zároveň ma aj upokojuje. O Rozchodnici ružovej som sa dočítala, že má taký účinok a že znižuje aj možnosť vzniku bežných ochorení nervového systému ako je epilepsia, Parkinsonova alebo Alzheimerova choroba. Vtedy som našla čaj Hepadone Protect, ktorý s menšími a väčšími prestávkami užívam už 2 roky. Odvtedy mám hladinu cholesterolu v norme a som vyrovnanejšia, ani šéf ma nevie vyviesť z miery.

Program Hepadone

Mám 70 rokov, ale chcem žiť dlho! Ráno začínam hrsťou liekov, ktoré mi poriadne zaťažujú pečeň. Najprv som dostala balíček od mojich detí, potom keďže mám pocit, že to funguje, objednala som si program aj sama. Po pol roku sa cítim oveľa lepšie a moje výsledky sú dobré! Doktorka sa pýta, čo som urobila, že mám také dobré výsledky...ja som sa len ticho usmiala, aj tak by povedala, že je to hlúposť, to nemohlo pomôcť!

Hepadone Vital

Dlhšiu dobu som sa snažila schudnúť pár kilogramov, ale nijako sa mi to nepodarilo napriek tomu, že som pravidelne cvičila a držala diétu. Jedna známa mi otvorila oči, že to nie je v poriadku a nech skúsim Hepadone program na detoxikáciu pečene, pretože pečeň má dôležitú úlohu v metabolických procesoch a ak nefunguje správne môže spôsobiť, že neviem schudnúť. Tak sa aj stalo, kompletný program som užívala 3 mesiace, následne zhruba rok hepadone vital a konečne sa mi podarilo schudnúť 8 kg. Nie je to zázrak, ale sila bylín a výsledok správnej výživy!

Program ToxiClean

V dôsledku sedavej práce a nedostatku pohybu sa zhoršilo moje trávenie, okrem toho som bol často unavený a nervózny, nedokázal som sa na nič sústrediť. Tento produkt mi odporučil jeden z mojich známych. Nemal som čo stratiť, tak som ho teda vyskúšal. Rozhodol som sa pre kúru Cleaninside a Toxiclean trvajúcu 1 mesiac, a už v priebehu 2-3. týždňa bola zmena evidentná. Zlepšilo sa moje trávenie, únava a nervozita úplne ustúpili. Zlepšila sa aj moja schopnosť sústrediť sa! To, že popritom všetkom mi veľmi dobre padla aj detoxikácia, resp. došlo aj k miernemu úbytku váhy, je pre mňa už len bonusom. Som vďačný za to, že som mohol tento produkt spoznať. S veľkou pravdepodobnosťou si kúru ešte zopakujem aj v budúcnosti.

Program ToxiClean

Čistiaci a detoxikačné programy Clean Inside a Toxiclena som objavila na internete. Som mladá, zdravá a napriek tomu som sa rozhodla si detoxikovať organizmus, nakoľko sme dennodenne vystavení vplyvu mnohých tisícok toxínov a chemikálií. Svoj organizmus zaťažujeme v prvom rade potravinami nízkej kvality- akými sú jedlá s nízkym obsahom vlákniny a kvôli tomu som sa rozhodla pre program Clean Inside. Zaujalo ma na ňom, že je vyrobený výhradne z prírodných látok a bylín. Detoxikácia organizmu sa doporučuje pre tých , ktorí majú nejaké problémy, ale aj pre úplne zdravých. Medzi nimi patrým aj ja. Asi dva týždne sa nič nedialo, približne po troch týždňoch sa črevo začalo samo zbavovať nánosov pri rannej stolici. Stolicu som mala pravidelnú a som bola plná energie. Taktiež sa mi zlepšilo trávenie, celkovo som sa cítila veľmi dobre. Na tieto produkty nedám dopustiť a odporúčam ich všetkým ľuďom, minimálne z preventívnych dôvodov.