Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Bolesti žalúdka

Program Clean Inside

Program Clean Inside som si objednala v situácii keď mi doslovne horelo pod zadkom. Žalúdočné problémy,nafúknuté bruško, problémy s vyprázdňovaním, bolesti žalúdka, pocit plnosti aj napriek málu jedla ktoré som do seba vedela dostať, ma sprevádzali spočiatku v pár dňoch, neskôr týždňoch,mesiacoch a koniec koncov aj posledné 2-3 roky. Premenlivá nálada, únava a často krát smútok ktorý sa prenášal aj na moju rodinu, sa stali mojou každodennou rutinou. Dni išli a tak ako som sa doktorovi vyhýbala, nakoľko som vedela, že by to bol dlhý proces odberov a vyšetrení,rozhodla som sa že pôjdem na to po svojom. Po prvom sklamaní z prírodných tabletiek, ktoré mali ,,zlepšiť metabolizmus a odstrániť škodliviny z tela,, nasledovali rôzne čaje a oleje. Sklamaná z produktov do ktorých som investovala nemalé peniaze som rezignovala. Život išiel ďalej a moje problémy sa stali súčasťou mňa. Až do okamihu keď som v kŕčoch a strašných bolestiach nenavštívila pohotovosť.Po vyšetreniach, z ktorých som sa veľa nedozvedela som začala laicky pátrať v čom môže spočívať môj problém. Na internete som sa toho dočítala možno aj viac, ako som chcela. Zhrozená z chorôb ktoré som pravdepodobne ani nemala som natrafila na Vašu stránku. Spočiatku som trochu váhala ale po prečítaní nasledovných recenzií a googlení na internete o daných produktoch som sa rozhodla risknúť to. Čo som mohla stratiť? Nič. A bolo to najlepšie rozhodnutie ktoré som pre svoje zdravie za posledné roky spravila. Dnes sú to 3 týždeň po mojej procedúre a s úsmevom na tvári píšem túto recenziu a som nesmierne šťastná. Bruško nebolí a pocit plnosti a neustálej únavy je preč. Schudla som pár kil a vďaka kúre som nútená piť viac vody čo je veľké plus pre moje telo! Nielenže ja, som šťastná, ale aj ľudia okolo mňa,nakoľko si túto zmenu všímajú. Nesmierne sa teším na dalšiu procedúru a všetkým váhavým zákazníkom odkazujem vrelo do toho, nakoľko je zdravie prvoradé a všetko dobré spojené s tím postupne príde! Týmto spôsobom Vám veľmi pekne ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov!

Parasic Junior

Moja 6 ročná dcérka mala problém so zápchou už od malička. Keď my ako rodičia, sme začali používať výrobky NaturalSwiss, okamžite nás to napadlo, že by mohli nájsť riešenie aj na problémy našej dcérky. Zavolala som klientsky servis, aby mi poradili. Pani z klientskeho servisu - bola neskutočne milá a ochotná. Položila mi niekoľko otázok: Má zápchu? Škriabe si zadok? Má nadmernú chuť na sladkosti a predsa je chudá? Dlho sedí na záchode? Nakoľko som na všetky otázky odpovedala “áno” aj ja som bola udivená, že niekto, kto nikdy nevidel moju dcérku, ako dobre pozná jej sťažnosti. Upokojovala ma, že si nemusím robiť starosti, samozrejme existuje riešenie. Okamžite som vedela, že sme v dobrých rukách! Odvtedy, teda dva mesiace, užívame výrobok Parasic junior a moja dcérka už po týždni prestala mať problémy so zápchou! Má riadnu stolicu a jej bruško sa má oveľa lepšie. Takmer neje sladkosti a cíti sa viac uvoľnená. Má rada aj jeho chuť a preto každé ráno ho užije bez debaty. Smelo odporúčam každému dieťaťu, ktoré má problém so zápchou alebo jedením nadmerného množstva čokolády!

Program Clean Inside

Pred 8 rokmi ma trápili žalúdočné problémy, ktoré sprevádzali silné bolesti žalúdka. Bol som nútený ísť do nemocnice, kde ma vyšetrili. Ukázalo sa, že mám divertikulitídu so silným zápalom. Robili pokusy s rôznymi liekmi. V nemocnici (Národný onkologický ústav) som mal jednu známu lekárku, momentálne je primárkou vo Švajčiarsku, ktorá mi odporučila produkty NaturalSwiss, ktoré používa aj ona. Účinok bol vynikajúci, bolesti ustali a som bez príznakov! Každému, kto má podobné problémy ich viem iba doporučiť!

Program Clean Inside

Dobrý deň, trápilo ma 3 roky zlé trávenie. Nafukovalo sa mi brucho, hlavne po jedle a trpel som na zápchy a s tým spojené bolesti brucha. Priateľka mi odporučila detoxikačný program Clean Inside , ktorú úžíva pravidelne vždy 2x ročne. Bol som veľmi skeptický, lebo som neveril na prírodné produkty, že by mi mohli pomôcť. Takže s nechuťou som začal užívať program a po 3 dňoch som cítil úľavu, nafukovanie brucha a časom aj zápcha sa odstránila. Od tej chvíle verím, že aj prírodné veci fungujú a aj ja si očistu Natural Swiss budem robiť 2x ročne ako prevenciu, len tá cena by mohla byť nižšia.