Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Detox Vital

Detox Vital

Ďakujem Vám z celého srdca ze tento čarovný produkt!! Clean Inside kúru som vykonala už niekoľko krát (1x ročne) a je udivujúce, ako sa zlepšil môj metabolizmus. Popri tom užívam aj Detox Vital, ktorý podporuje správnu činnosť imunitného systému. Odkedy používam Váš program, chrípka ma obchádza zďaleka. (Inokedy som počas vianočného obdobia bola minimálne jeden týždeň práceneschopná). Môj zdravotný stav sa podstatne zlepšil, už nebývam prechladnutá, nemávam horúčky a aj v zime som zdravá. Vlákninu Clean Inside užívam niekoľko krát týždenne za účelom očisty čriev. Touto cestou by som sa rada poďakovala za Vašu pomoc v tom, že sa môj zdravotný stav v takejto miere zlepšil. Ostanem Vašou vernou zákazníčkou aj naďalej! Prajem nádherné obdobie adventu a krásne Vianoce!