Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Energia

Program Clean Inside

Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o svoje skúsenosti s produktom Clean Inside. Mám 37 rokov a k tomuto produktu ma priviedli známi, ktorí ho už vyskúšali niekoľko krát. Keďže som mala už dlhšie rôzne problémy, rozhodla som sa ho i napriek cene vyskúšať. Hoci pre mňa cena bola pomerne vysoká, vyskúšala som 2 balenia, a môžem povedať, že dnes túto investíciu vôbec neľutujem. Naopak, som ochotná znovu investovať, a zopakovať kúru aspoň raz ročne. Rada by som teda opísala zmeny, ktoré som spozorovala po užívaní tejto kúry. Dlhé roky som mala problém s nedostatočným prekrvením, vždy studené ruky a nohy, toto sa upravilo veľmi rýchlo, nebolo mi už stále zima, a prestala som nosiť ponožky, keď som išla spať. Tiež ma trápili časté bolesti hlavy, tieto sa už vyskytujú veľmi zriedka, a sú oveľa menej intenzívne. Upravila sa mi pleť, roky som sa nevela zbaviť vyrážok. Často som bývala unavená, teraz som zistila, že mám kopu energie, dokonca som bývala veľmi letargická, a kedykoľvek ma prepadli depresívne nálady. Dnes srším energiou, stále mám dobrú náladu, a teší ma, že to zaregistrovali aj moji známi. Všetko zrazu vidím pozitívne, s ničim nemám problém, no úžasný pocit, a hlavne je to pre mňa neuveriteľné. Dokonca som zaregistrovala i to, že mi v oveľa menšej miere vypadávajú vlasy, toto som ani nečakala. Kedysi to boli chumáče po umytí vlasov, dnes zbadám sem tam nejaký vypadnutý vlas. Trávenie sa samozrejme tiež zlepšilo, nemávam nafúknuté brucho a stolica je pravidelná. Zmeny som spozorovala aj na jazyku, ktorý býval veľmi biely, čo podľa kníh je znakom toxicity organizmu, dnes je to oveľa lepšie. Takže som vďačná za túto skúsenosť, a môžem produkt len odporúčať.

Vláknina CleanInside

Výrobok Clean Inside som od Vás mal už viackrát a môžem opísať len pozitívne účinky. Hodiny presedené v práci pri počítači sú veľmi zlým faktorom pre fyzickú pohodu. V domácom prostredí sa snažím pracovať v záhrade a vyvíjať viac pohybovej aktivity a cítim, že mi k lepšej kondícii pomohlo aj užívanie Clean Inside . Som ohybnejší, mám pravidelné vyprázdňovanie, zmizli pocity nafúknutého brucha. Môj zdravotný stav je stabilný. Pri primeranej pohybovej aktivite a pravidelnej strave spolu s užívaním Vášho prípravku mávam dlhodobejší pocit pohody.

Program ToxiClean

V dôsledku sedavej práce a nedostatku pohybu sa zhoršilo moje trávenie, okrem toho som bol často unavený a nervózny, nedokázal som sa na nič sústrediť. Tento produkt mi odporučil jeden z mojich známych. Nemal som čo stratiť, tak som ho teda vyskúšal. Rozhodol som sa pre kúru Cleaninside a Toxiclean trvajúcu 1 mesiac, a už v priebehu 2-3. týždňa bola zmena evidentná. Zlepšilo sa moje trávenie, únava a nervozita úplne ustúpili. Zlepšila sa aj moja schopnosť sústrediť sa! To, že popritom všetkom mi veľmi dobre padla aj detoxikácia, resp. došlo aj k miernemu úbytku váhy, je pre mňa už len bonusom. Som vďačný za to, že som mohol tento produkt spoznať. S veľkou pravdepodobnosťou si kúru ešte zopakujem aj v budúcnosti.