Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Program ToxiClean

Program ToxiClean

Dovoľte, aby som sa s vami podelila o skúsenosti s programom Clean Inside a Toxiclean. Začala som ich užívať po detoxikačnom pobyte, ktorý som absolvovala v Chorvátsku s pani prof. Horákovou. Po jej vysvetlení, ako veľmi významné je mať črevá v čistom stave, som začala Clean Inside užívať. Po prvom mesiaci od začiatku užívania som však okrem toho že sa mi stolica stala pravidelnou, nič iného nezbadala. Ale neskôr, keď som Clean Inside užívala ďalší mesiac, už spolu s programom Toxiclean, som spozorovala, že migréna, ktorá ma trápi už veľa rokov, je na ústupe. Pri kombinácii očistnej kúry so zdravšou výživou som priam cítila, ako mi nafúknuté brucho zmizlo. Chcem pokračovať v užívaní Clean Inside vlákniny aj naďalej kvôli lepšiemu vyprázdňovaniu. Tento produkt môžem úprimne odporúčať, ak má niekto problémy s pravidelnosťou stolice alebo inými zdravotnými problémami, ktoré sú možno zapríčinené zaneseným črevom. S pozdravomDana Kopunová

Program ToxiClean

Čistiaci a detoxikačné programy Clean Inside a Toxiclena som objavila na internete. Som mladá, zdravá a napriek tomu som sa rozhodla si detoxikovať organizmus, nakoľko sme dennodenne vystavení vplyvu mnohých tisícok toxínov a chemikálií. Svoj organizmus zaťažujeme v prvom rade potravinami nízkej kvality- akými sú jedlá s nízkym obsahom vlákniny a kvôli tomu som sa rozhodla pre program Clean Inside. Zaujalo ma na ňom, že je vyrobený výhradne z prírodných látok a bylín. Detoxikácia organizmu sa doporučuje pre tých , ktorí majú nejaké problémy, ale aj pre úplne zdravých. Medzi nimi patrým aj ja. Asi dva týždne sa nič nedialo, približne po troch týždňoch sa črevo začalo samo zbavovať nánosov pri rannej stolici. Stolicu som mala pravidelnú a som bola plná energie. Taktiež sa mi zlepšilo trávenie, celkovo som sa cítila veľmi dobre. Na tieto produkty nedám dopustiť a odporúčam ich všetkým ľuďom, minimálne z preventívnych dôvodov.