Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Zápcha

Vláknina CleanInside

Mám 52 rokov. Je to zhruba desať rokov, čo ma prenasledovali problémy so stolicou – takmer stále som trpela zápchou. Od mojej známej som sa dozvedela o Clean Inside, a spočiatku som váhala uveriť, že aj mne by mohla naozaj pomôcť. Predsa len som ale produkt Clean Inside vyskúšala. Nemôžem sa k tomu vyjadriť ináč ako pozitívne - odvtedy sú moje pocity nafúknutia veľmi zriedkavé, každý deň najmenej raz mám pravidelnú stolicu. Čiže moja trvalá a veľmi nepríjemná zápcha už neexistuje.

Program Clean Inside

Kúru Cleaninside robím len mesiac, ale už pociťujem jej dobré účinky, a som si istá, že ju budem robiť celú. Mojím primárnym problémom bola kandida. Mama ho objednala a ja som ho začala používať. Nedosiahla som žiadne dobré výsledky a nič mimoriadne, ale aj tak som veľmi spokojná, pretože to vyriešilo môj veľký problém. Vždy som mala zápchu, bola som rada, ak sa mi to podarilo dvakrát do týždňa, no v dôsledku kúry sa stolica stala každodennou. Už toto je skvelý výsledok, obrovská úľava, ale najlepšie je, že som takmer neúnavná. Som neskutočne energická, moja pohoda je fantastická a samozrejme aj moja nálada! Navyše, všetky moje kožné problémy sú takmer úplne preč. Od malička sa mi objavovali najrozmanitejšie ekzémy a nedávno sa k tomu pridala aj psoriáza. Som mladá žena, aj keď to nie sú vážne choroby, prežívala som ich najťažšie. Ale teraz sa príznaky objavujú oveľa menej často a odznejú samy. Toto bolo pre mňa najpresvedčivejšie, práve to ma nadobro postavilo na stranu Clean Inside. A tá energia, ktorú som dostala. Takmer som sa stala iným človekom! Aj iní si to všimli a ja sa cítim oveľa lepšie. Dakujem za tento skvelý produkt!

Slim Tea

Vždy som mala problémy so zápchou. Kto to zažil, vie o čom píšem. Užívala som preháňadlá, ale tie len stupňovali problémy. Pokiaľ som ich neužívala, nebola som schopná sa bez pomoci sama vyprázdniť, moje trávenie a črevá boli natoľko spomalené. Musela som nájsť iné riešenie, hoci po toľkom trápení som ničomu veľmi neverila. Nemala som však čo stratiť. Potom však, keď mi jedna známa spomenula Clean Inside program, veľmi rýchlo som sa rozhodla vyskúšať ho. Prečítala som veľa referencií, v každej opisovali zázračné účinky programu, tak som s nádejou čakala, či mi prinesie zlepšenie stavu. Už som ho užívala viac ako mesiac, keď som zistila, že moja stolica je úplne normálna a vyprázdňujem sa každý deň. Ustali aj predtým neutíchajúce bolesti brucha. To všetko pripisujem produktu Slim Tea. Nielenže som sa zbavila zápchy, každé ráno začínam na toalete, ale schudla som aj 4,5 kíl! Ani v najodvážnejšom sne by som na to nepomyslela. Slimtea mal pozitívny účinok nielen na moje trávenie, ale aj na nočný odpočinok. Ráno som sa budila znovuzrodená! Kúra ma naučila tomu, aké je dôležité správne stravovanie. Snažím sa prijímať oveľa viac vlákniny a piť viac tekutín, ako predtým. Spolu so Slimtea tieto zmeny priniesli svoje výsledky, pomocou nich som sa zbavila problémov. A toto je ozajstné dlhodobé riešenie!

Slim Tea

Ako čerstvá päťdesiatnička mám zdravotných problémov neúrekom. Po operácii žlčníka, štítnej žľazy a pri problémoch s chrbticou, človek do seba napchá kvantum liekov, ktoré majú samozrejme všelijaké vedľajšie účinky. U mňa sa to prejavilo problémami s trávením a stálymi zápchami. Vyskúšala som všetko možné, od vlažnej vody na lačno, či kompótové šťavy, indickú vlákninu, ovsené vločky, všetko to zabralo iba na nejaký čas. Najhoršie bolo vlastne to, že moje bohatstvo - zlatá žila mi začala robiť najväčšie trápenie, pri každej akože stolici nepríjemne bolela a krvácala. Clean Inside program som si objednala už úplne zúfalá z môjho stavu, lebo chirurgický zákrok som odmietala. Čo všetko som už pojedla, preto som nemala problém s vlákninou ani s kapsulami. A čaje pijem pravidelne, takže Slim Tea mi tiež nerobil problém vypiť. Po prvých dňoch som s obavami čakala reakciu môjho trávenia. Ale začala som pravidelne doobeda chodiť na veľkú potrebu. Program som vybrala celý, schudnúť sa mi od neho pri mojej funkcii štítnej žľazy nepodarilo, ale upravilo mi to trávenie, zahojila sa mi zlatá žila, môj najväčší problém. Po kúre som sa cítila výborne, odľahčená a celkovo čistejšia. Vlákninu Cleaninside a SlimTea užívam pravidelne a cítim sa výborne!

Program Clean Inside

Program Clean Inside mi veľmi pomohol. Dlhú dobu som mala problémy s vyprázdňovaním. Stávalo sa mi, že som mala potrebu vyprázdnenia raz za 5-6 dní a aj to bolo sprevádzané nepríjemnými bolesťami a kŕčmi, ktoré mi znepríjemňovali každý deň. Program Clean Inside poznám, lebo som ho už raz vyskúšala a vedela som že je účinný. Prvý krát som ho užívala len jeden mesiac a účinky boli výborné, preto som sa preň rozhodla znova. A účinok bol ešte viac prekvapivý. Už druhý deň po užití vlákniny a čaju, ktorý som si veľmi obľúbila som pocítila účinok. Bola som prekvapená, že už od začiatku to začalo pôsobiť a moje problémy tak rýchlo skončili. Bolesti ani kŕče už nemám a každý deň môj organizmus pracuje tak ako má. A keď som pozorovala čo všetko sa vo mne nachádza, tak som sa rozhodla, že budem pokračovať a objednám si ďalšiu kúru, aby ten účinok bol ešte lepší. Odporúčam to každému, kto má podobný problém.

Parasic Junior

Moja 6 ročná dcérka mala problém so zápchou už od malička. Keď my ako rodičia, sme začali používať výrobky NaturalSwiss, okamžite nás to napadlo, že by mohli nájsť riešenie aj na problémy našej dcérky. Zavolala som klientsky servis, aby mi poradili. Pani z klientskeho servisu - bola neskutočne milá a ochotná. Položila mi niekoľko otázok: Má zápchu? Škriabe si zadok? Má nadmernú chuť na sladkosti a predsa je chudá? Dlho sedí na záchode? Nakoľko som na všetky otázky odpovedala “áno” aj ja som bola udivená, že niekto, kto nikdy nevidel moju dcérku, ako dobre pozná jej sťažnosti. Upokojovala ma, že si nemusím robiť starosti, samozrejme existuje riešenie. Okamžite som vedela, že sme v dobrých rukách! Odvtedy, teda dva mesiace, užívame výrobok Parasic junior a moja dcérka už po týždni prestala mať problémy so zápchou! Má riadnu stolicu a jej bruško sa má oveľa lepšie. Takmer neje sladkosti a cíti sa viac uvoľnená. Má rada aj jeho chuť a preto každé ráno ho užije bez debaty. Smelo odporúčam každému dieťaťu, ktoré má problém so zápchou alebo jedením nadmerného množstva čokolády!

Program Clean Inside

Môj manžel už dlhšiu dobu trel zápchou a preto sme si objednali Clean Inside program. Účinky sa dostavili hneď na tretí deň po užití. Ustúpila zápcha a manžel sa cítil veľmi uvolnene a spokojne. Po mesiaci užívania Cleaninside programu sme začali aj s detoxikačnou kúrou, programom Toxiclean. Po pár týždňoch sa nám zlepšila nálada i koncentrácia, mali sme pozitívne myslenie. Určite budeme tieto kúry absolvovať pravidelne, na jar aj aj na jeseň.

Vláknina CleanInside

Dobrý deň, kto nemal nikdy problémy so stolicou tak neuverí čo je to za trápenie, môj najväčší "rekord" bol 6 dní na cypre a tomu sa už potom nehovorí dovolenka... skúšala som všetko možné ale zápcha bola moja nočná mora... cleaninside ma zbavil ťažkostí a už je to v pohode chodím na stolicu každý deň, nejak ma nezaujímalo čo zo mňa ide skôr že to vôbec išlo a hlavne pravidelne... samozrejme že som zmenila príjem potravy jem viacej zeleniny a ovocia a hlavne semená orechy a pod. a základ všetkého vidím v pitnom režime čo sa snažím dodržiavať a pijem min. 2 - 3 l cez deň

Program Clean Inside

Mala som vážne problémy so stolicou, trápila ma zápcha. Na internete som našla Clean Inside a začala som ho užívať. Pravdu povediac som tomu neverila až do času, keď na tretí deň užívania začali vychádzať zo mňa čudné veci. Sliz i veľa vecí, ktoré ja vôbec nepoznám. Schudla 3 kg, lepšie sa mi dýcha, menej som unavená. Mala som dosť často problémy s prechladnutím a po užití 1 davky mi to pomohlo. Teraz užívam po polroku druhu dávku a už vidím koľko mam v sebe nečistôt. Stále vychádza zo mňa stolica napohľad plná vecí zelenej farby. Stolicu mám pravidelnú, čo ma nesmierne teší. Clean Inside ma zbavil svinstva ktoré som si iste zlou stravou za roky našetrila. Ďakujem za váš výrobok!