Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Nadúvanie

Vláknina CleanInside

Mám 44 rokov a už dlhšiu dobu ma trápili problémy s vyprázdňovaním. Musela som používať rôzne preháňadlá, aby som vedela ísť na toaletu. Bola som už vážne zúfalá. Natrafila som na internete na produkty Clean Inside od Natural Swiss. Moje prekvapenie, že to funguje bolo obrovské. Neviem si už predstaviť existenciu bez týchto prípravkov, konečne sa normálne a pravidelne vyprázdňujem! Vyriešil sa problém so sústavným nafukovaním a mám omnoho viac energie. Tiež môj manžel, ktorý je po operácii hrubého čreva začal užívať tieto produkty a nevie si ich vynachváliť. Natural Swiss môžem len odporučiť!

Program Clean Inside

Očistný program Clean Inside som si prvý raz skúsila vlani na jar. Pretože veľmi rada jem, je to vidieť aj na mojej postave a často som cítila podobné príznaky, aké popisujú skoro všetci tí, čo majú nadváhu: únava, problematické trávenie a k tomu súvisiace problémy so zoslabenou imunitou. Rovnako ako ostatní, mám i menšie nadšenie pre pohyb. Vlani rok som sa však rozhodla, že jarnú očistu proste musím skúsiť aspoň raz. Na internete som objavila množstvo výrobkov, ale pre program Clean Inside som sa rozhodla práve na základe referencií, ktoré som naozaj úplne všetky prečítala. Preto sa týmto pripojujem i ja a odporúčam túto kúru všetkým, ktorí ešte váhajú, a hľadajú v nekonečnom množstve iných produktov. Clean Inside človeku naozaj veľmi pomôze, a to tak, že z neho skutočne vyženie všetky parazity a usadené látky, ktoré sa postupne vytvorili. Možno i vzhľadom k môjmu veku 26 rokov u mňa očista prebiehala menej radikálne než ju popisujú iné referencie, ale na každý pád viditeľne. Po mesačnom užívaní úplne zmizlo nadúvanie, ktoré ma trápilo, a aj pocit plného žalúdka, hocikedy aj dlho po jedle, i keď som po očiste jedla rovnako ako predtým. Mala som pocit, že mám viac energie a s väčším elánom som začínala každý nový deň. Ďalej chcem zdôrazniť, že sa mi začala vyhýbať aj chrípka, pričom predošlé roky to tak nebolo. Z týchto dôvodov si kúru objednám aj tohto roku a úprimne ho odporúčam ostatným.

Vláknina CleanInside

Výrobok Clean Inside som od Vás mal už viackrát a môžem opísať len pozitívne účinky. Hodiny presedené v práci pri počítači sú veľmi zlým faktorom pre fyzickú pohodu. V domácom prostredí sa snažím pracovať v záhrade a vyvíjať viac pohybovej aktivity a cítim, že mi k lepšej kondícii pomohlo aj užívanie Clean Inside . Som ohybnejší, mám pravidelné vyprázdňovanie, zmizli pocity nafúknutého brucha. Môj zdravotný stav je stabilný. Pri primeranej pohybovej aktivite a pravidelnej strave spolu s užívaním Vášho prípravku mávam dlhodobejší pocit pohody.

Program Clean Inside

K programu Clean Inside som sa dostala už dávnejšie pri surfovaní po internete a zaujal ma, pretože som mala vždy problémy s vyprázdňovaním. Na koniec ma vždy odradila cena a povedala som si, že "to" ešte nepotrebujem. Následne po mojich ťažkostiach s trávením - bolesti žalúdka, ktorých príčinou bol Helicobacter pylori a tvorba polypov v žalúdku a v hrubom čreve, neustále nafukovanie a problémy s vyprázdňovaním, ktoré vyústili do subileózneho stavu, následnej hospitalizácii, som si povedala, že to vyskúšam. Samozrejme som absolvovala liečbu antibiotikami, užívala som preháňadlá a musím držať diétu. Ale aj napriek tomu sa môj stav nezmenil a problémy pretrvávali. Ihneď ako som sa vrátila s nemocnice s podozrením na ileus, po absolvovaní všetkých vyšetrení, pri ktorých nezistili lekári konkrétnu príčinu záchvatu, som si nasadila program Clean Inside. Síce lekári mi predpísali pri problémoch preháňadlo, ale to som neužila ani raz. Prvé dva dni som necítila žiadnu zmenu, len to, že som mala stolicu bez problémov a to po troch týždňoch!!! Tiež som pociťovala únavu, ktorú som pripisovala detoxikačným účinkom Parasicu, ale po týždni pocit veľkej únavy zmizol. Tretí deň bol pre mňa dňom, keď to vyšlo aj zo mňa... Bolo to dlhé a vyšlo to zo mňa tri krát za deň. Nemala som žiadne kŕče ani bolesti, len super pocit vyprázdnenia. Od vtedy mám každý deň pravidelnú stolicu a pocity nafúknutia sú oveľa miernejšie. S určitosťou môžem povedať, že s užívaním vlákniny Clean Inside budem pokračovať aj naďalej. Momentálne už užívam druhé balenie vlákniny a som veľmi spokojná. Pri dodržaní pitného režimu nemám vôbec problém s vyprázdňovaním, necítim sa stále unavená a tiež si udržujem stálu váhu a nepriberám.

Program Clean Inside

Dobrý deň, o očistnej kúre som sa dozvedela od mojej známej a na základe toho som sa rozhodla prezrieť si stránky NaturalSwiss. Už dlho som pátrala po rôznych formách očistnej kúry, ale ani jedna sa mi nezdala pre mňa vhodná. Výhoda Clean Inside je práve v tom, že kúra sa dá absolvovať práve v pohodlí domova. Moje rozhodnutie bolo, že si kúpim kúru na jeden mesiac, a už po tejto kúre môžem konštatovať, že moja spokojnosť prekročila očakávanie. Momentálne som dokončila mesačnú dávku. Odjakživa som mala problémy s vylučovaním a predovšetkým s nafukovaním, možno aj preto, že mám sedavé zamestnanie. Po prvých dvoch dňoch sa mi na moje prekvapenie upravila stolica. Moje dlhodobé problémy so zápchou sa skončili a moja stolica sa dostavuje pravidelne, niekedy aj 2-3 krát denne. Mám z toho veľkú radosť, pretože som to nikdy nepoznala. Po absolvovaní prvých dvoch týždňov som začala cítiť príval energie a zmizli aj problémy s večerným zaspávaním. Vďaka Clean Inside som si privykla aj na „pitie“, pretože pri užívaní prípravku je nevyhnutné dodržiavať kvalitný pitný režim. Predtým predstavovali moju dennú dávku tekutín 2-3 kávy a pohár - dva vody. Vďaka kúre som si zároveň prečistila aj ľadviny. Som pevne rozhodnutá, že budem v kúre pokračovať a každému, kto má problém s nadúvaním, zápchou alebo hemoroidmi, môžem program Clean Inside len úprimne odporúčať

Program Clean Inside

Chcem sa podeliť s mojimi skúsenosťami s programom Clean Inside. Je toho veľa, čo by som mala uviesť ako dôvod, prečo som sa ho rozhodla použiť. V podstate som celé roky mala problém s vylučovaním. Môj otec, už nebohý, mal rovnaké problémy. V mladších rokoch som si svoje problémy akosi neuvedomovala. Myslela som si, že som taký typ a že to nemusím riešiť. Pred dvomi rokmi som ochorela na rakovinu prsníka. Bohu vďaka, zatiaľ som po operácii a liečbe bez recidívy. Ťažkosti so zápchou, nadúvaním a plynatosťou, niekedy až bolesťami čriev, pocitmi plnosti, s rannou únavou a fyzickou slabosťou sa akosi začali stupňovať a vo februári sa začali prejavovať v takej miere, že som 5 víkendov po sebe pol dňa preležala a ledva som vládala urobiť to najnutnejšie. K lekárovi som hneď neutekala, ale po dvoch týždňoch som predsa išla. Moja lekárka mi odporučila gastroskopiu s podozrením na celiakiu. Najprv som odmietala pripustiť si takéto vyšetrenie a odkladala som ho. V tom čase v prvej polovičke marca som pri objednávaní sa na kompletné gastro a kolonoskopické vyšetrenie cez internet (mimochodom dopadli veľmi dobre), naďabila na váš link. Klikla som naň a prečítala som si celú stránku niekoľkokrát po sebe. Váhala som, čo robiť? Objednať, neobjednať? Nakoniec som sa rozhodla. Objednala som si trojmesačnú kúru Clean Inside. Nemala som istotu ale veľmi som dúfala, že mi pomôže. Naozaj neviem nájsť tie najvýstižnejšie slová, aby som vyjadrila, ako mi pomohol. Na štvrtý deň som sa cítila tak dobre, ako ani nepamätám kedy vo svojom živote. Cítila som príliv sily, radosti, vitality, energie, dobrej nálady a pohody. Nikdy som si nemyslela, že dobré vyprázdnenie čriev môže človeka takto ovplyvniť. Dokončila som trojmesačnú kúru a musím povedať, že som každý deň ďakovala za ten deň, v ktorý som si očistný program Clean Inside zakúpila. Ráno som konečne vstávala nie unavená, ale odpočinutá. Plynatosť, pocit plnosti a nedokonalého vyprázdnenia a nadúvanie zmizli. Moje telo tiež opúšťali tie nechutné, dlhé čudá. Zbadala som v stolici aj biele zrnám podobné tvary, alebo naopak čierne ako mak. Toaletný papier som po nejakom čase skoro ani nepotrebovala použiť. Naučila som sa piť! Kúpila som si filter na vodu a skutočne sa snažím tie dva litre vypiť. Prefiltrovaná voda z vodovodu chutí veľmi dobre. Predtým som z nej nedokázala vypiť za celý pohár. Clean Inside je veľmi dobrý program očisty, až taký dobrý, že by som ho rada užívala každý deň. Je úžasné cítiť sa výborne! Každému som o tomto programe hovorila. Neoľutovala som ani na sekundu, že som to spravila. Táto investícia patrí medzi najlepšie, dokonca je najlepšia, pre ktoré som sa v živote rozhodla. Rozhodla som sa používať vlákninu Clean Inside aj po ukončení trojmesačnej kúry. Bez nadsadenia znova opakujem, že som veľmi spokojná a určite budem radiť každému s podobnými problémami očistu s programom Clean Inside.

Program Clean Inside

Dobrý deň, trápilo ma 3 roky zlé trávenie. Nafukovalo sa mi brucho, hlavne po jedle a trpel som na zápchy a s tým spojené bolesti brucha. Priateľka mi odporučila detoxikačný program Clean Inside , ktorú úžíva pravidelne vždy 2x ročne. Bol som veľmi skeptický, lebo som neveril na prírodné produkty, že by mi mohli pomôcť. Takže s nechuťou som začal užívať program a po 3 dňoch som cítil úľavu, nafukovanie brucha a časom aj zápcha sa odstránila. Od tej chvíle verím, že aj prírodné veci fungujú a aj ja si očistu Natural Swiss budem robiť 2x ročne ako prevenciu, len tá cena by mohla byť nižšia.