Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Hemoroidy

Program Clean Inside

Dobrý deň, o očistnej kúre som sa dozvedela od mojej známej a na základe toho som sa rozhodla prezrieť si stránky NaturalSwiss. Už dlho som pátrala po rôznych formách očistnej kúry, ale ani jedna sa mi nezdala pre mňa vhodná. Výhoda Clean Inside je práve v tom, že kúra sa dá absolvovať práve v pohodlí domova. Moje rozhodnutie bolo, že si kúpim kúru na jeden mesiac, a už po tejto kúre môžem konštatovať, že moja spokojnosť prekročila očakávanie. Momentálne som dokončila mesačnú dávku. Odjakživa som mala problémy s vylučovaním a predovšetkým s nafukovaním, možno aj preto, že mám sedavé zamestnanie. Po prvých dvoch dňoch sa mi na moje prekvapenie upravila stolica. Moje dlhodobé problémy so zápchou sa skončili a moja stolica sa dostavuje pravidelne, niekedy aj 2-3 krát denne. Mám z toho veľkú radosť, pretože som to nikdy nepoznala. Po absolvovaní prvých dvoch týždňov som začala cítiť príval energie a zmizli aj problémy s večerným zaspávaním. Vďaka Clean Inside som si privykla aj na „pitie“, pretože pri užívaní prípravku je nevyhnutné dodržiavať kvalitný pitný režim. Predtým predstavovali moju dennú dávku tekutín 2-3 kávy a pohár - dva vody. Vďaka kúre som si zároveň prečistila aj ľadviny. Som pevne rozhodnutá, že budem v kúre pokračovať a každému, kto má problém s nadúvaním, zápchou alebo hemoroidmi, môžem program Clean Inside len úprimne odporúčať