Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Pečeň

Hepadone Protect

Produkt mi odporučila kamarátka. Balíček Hepadone som začala užívať pre problémy s pečeňou, keďže som dlhšiu dobu užívala lieky, tak som si chcela pečeň zregenerovať. Po absolvovaní kúry čaj naďalej používam, keďže som si všimla, že znižuje kŕče počas menštruácie, cítim sa lepšie, necítim nevoľnosť a nie som ani podráždená.

Hepadone Protect

Pred rokom mi diagnostikovali inzulínovú rezistenciu. Čaj mi odporučil kolega, ktorý má tiež rovnaký problém ako ja. Po tom, ako čaj začali užívať znížila sa mu hladina cholesterolu aj cukru v krvi. Produkt fungoval aj u mňa! Môžem len odporučiť!

Hepadone Protect

Túto čajovú zmes som si vybrala kvôli jej jedinečnému zloženiu. Mám viacero problémov, na ktoré som chcela nájsť prirodzené riešenie. Mám trochu vyššiu hladinu cholesterolu a často ma páli záha, tak som začala hľadať niečo, čo by sa mi mohlo hodiť. Vtedy som našla článok, v ktorom píšu o liečivých účinkoch sladkého drievka pravého, že chráni pečeň, znižuje hladinu cholesterolu a tvorbu kyselín. Keďže pracujem s ľudmi komunikujem celý deň, často som sa cítila psychicky preťažená, tak som chcela niečo, čo zlepšuje pamäť, ale zároveň ma aj upokojuje. O Rozchodnici ružovej som sa dočítala, že má taký účinok a že znižuje aj možnosť vzniku bežných ochorení nervového systému ako je epilepsia, Parkinsonova alebo Alzheimerova choroba. Vtedy som našla čaj Hepadone Protect, ktorý s menšími a väčšími prestávkami užívam už 2 roky. Odvtedy mám hladinu cholesterolu v norme a som vyrovnanejšia, ani šéf ma nevie vyviesť z miery.

Hepadone Vital

Dlhšiu dobu som sa snažila schudnúť pár kilogramov, ale nijako sa mi to nepodarilo napriek tomu, že som pravidelne cvičila a držala diétu. Jedna známa mi otvorila oči, že to nie je v poriadku a nech skúsim Hepadone program na detoxikáciu pečene, pretože pečeň má dôležitú úlohu v metabolických procesoch a ak nefunguje správne môže spôsobiť, že neviem schudnúť. Tak sa aj stalo, kompletný program som užívala 3 mesiace, následne zhruba rok hepadone vital a konečne sa mi podarilo schudnúť 8 kg. Nie je to zázrak, ale sila bylín a výsledok správnej výživy!