Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Kúra na očistu čriev

Program Clean Inside

Po dovŕšení 35 roku života, som sa rozhodla sa o seba začať starať nie len z vonku, ale aj z vnútra. Po pôrode na mne ostalo 5 kíl navyše oproti pôvodnej váhe a tiež čo sa týka pravidelnosti vyprázdňovania to u mňa nebolo úplne ideálne. Niekoľko dní po začatí úžívania kúry na očitu čriev sa u mňa začali diať veľké zmeny. V prvom rade zo mňa vychádzali všetky usadené nečistoty a toxíny za všetky tie roky. Rozdiel bol obrovský. To čo telo vylučovalo bolo asi 5 násobne viac ako som prijímala. Ďalšia veľká zmena nastala asi po 2 týždňoch, odkedy som sa začala pravidelne vyprázdňovať. Po trojmesačnej kúre som zhodila 5 kilogramov, bez toho, aby som držala diétu. Dnes už je tomu 2 roky, čo som prvýkrát objavila program Clean Inside. Po celú dobu pokračujem v užívaní vlákniny a čaju z tohto programu. Majú vynikajúcu chuť a výborné účinky! Odporúčam!

Program Clean Inside

I keď mám iba 18 rokov, už dlhší čas ma trápili tráviace problémy. Po ťažšom jedle ma sprevádzali nepríjemné stavy, predovšetkým nadúvanie, pálenie záhy, neznášala som mastné jedlá, potrebovala som dlhý spánok, mala som kožné problémy a predmenštruačný syndróm. Myslím si, že všetky tieto moje problémy mali súvislosť s nedostatočným pohybom mojich čriev. Považovala som to za normálne, ale po nejakom čase som zistila, že pri mojom veku to ani prinajmenšom nie sú bežné problémy. Takže som sa začala podrobnejšie zaoberať svojím zdravím, zdravšie sa stravovať, dopriať si viac pohybu a celkovo sa lepšie starať o svoje zdravie. Na krátke obdobie sa moje tráviace problémy stabilizovali, ale zas sa neskôr vrátili ťažkosti späť. Vtedy som už pochopila, že to tak nemôžem ďalej nechať. Pustila som sa do štúdia odbornej literatúry z oblasti výživy a stravovania, vyhľadala som si rôzne odborné stránky na internete, pátrala som po rôznych doplnkoch výživy. Na základe odporúčaní mnohých ľudí som sa rozhodla, že aj ja vyskúšam tento prírodný zázrak. Nakoniec som sa teda rozhodla investovať do tohto výrobku. Na celkovú očistu som sa tešila, lebo som čakala veľkú úľavu a to, že sa moje narušené trávenie upraví. Všetko, čo som očakávala, sa splnilo už po prvom týždni, pričom sa mi stolica viditeľne zmenila. Moja stolica mala dovtedy veľmi zvláštnu konzistenciu, ako aj tvar, a príčinou toho bolo veľké množstvo toxínov. V priebehu ďalších 3 týždňov sa výrazne zväčšil objem mojej stolice a zároveň s tým aj jej zápach. Bolo mi to dosť nepríjemné, ale upokojovalo ma to, čo som čitala v článkoch o skúsenostiach ďalších užívateľov Clean Inside, ktoré potvrdzovali, že to je súčasť detoxikačného procesu. Dnes už môžem aj ja potvrdiť, že to bola len a len pravda, postupne sa upravila moja stolica a zároveň sa vytratili aj všetky moje staré problémy s trávením. Neznášanlivosť mastných jedál, nafukovanie, pálenie záhy, potreba dlhého spánku, alergia, kožné problémy a napokon aj predmenštruačný syndróm zmizli alebo sa prinajmenšom výrazne zlepšili. Túto kúru môžem odporúčať všetkým, ktorí trpia podobnými problémami a už vyskúšali všeličo.

Program Clean Inside

Program Clean Inside mi veľmi pomohol. Dlhú dobu som mala problémy s vyprázdňovaním. Stávalo sa mi, že som mala potrebu vyprázdnenia raz za 5-6 dní a aj to bolo sprevádzané nepríjemnými bolesťami a kŕčmi, ktoré mi znepríjemňovali každý deň. Program Clean Inside poznám, lebo som ho už raz vyskúšala a vedela som že je účinný. Prvý krát som ho užívala len jeden mesiac a účinky boli výborné, preto som sa preň rozhodla znova. A účinok bol ešte viac prekvapivý. Už druhý deň po užití vlákniny a čaju, ktorý som si veľmi obľúbila som pocítila účinok. Bola som prekvapená, že už od začiatku to začalo pôsobiť a moje problémy tak rýchlo skončili. Bolesti ani kŕče už nemám a každý deň môj organizmus pracuje tak ako má. A keď som pozorovala čo všetko sa vo mne nachádza, tak som sa rozhodla, že budem pokračovať a objednám si ďalšiu kúru, aby ten účinok bol ešte lepší. Odporúčam to každému, kto má podobný problém.

Program ToxiClean

Momentálne užívam už tretiu sadu cleaninside a toxiclean programov a môžem všetkým ľuďom, ktorí trpia doposiaľ neodhalenými, skrytými usadeninami v tele, len vrele odporučiť. Rovnako som v minulosti netušil, čo všetko sa v tele môže ukrývať, až užívanie kúr a s tým spojené javy mi otvorili oči. I keď by som nikdy nepovedal, že v mojom pomerne mladom veku sa niečo podobného môže stať aj mne a v črevách sa mi tiež usadzujú nečistoty. Po očiste organizmu sa cítim ako znovuzrodený. Preto ešte razu – veľmi pekne ďakujem.

Program Clean Inside

Prekročil som už päťdesiat rokov svojho života, čo je veková kategória, ktorá pre mnohých ľudí znamená výskyt rôznych zdravotných problémov. Vidím určitú paralelu medzi ľudským telom a napr. automobilom, pričom ľudský vek možno porovnávať s počtom prejdených kilometrov u automobilu. Zamýšľame sa niekedy nad tým, akú pozornosť venujeme údržbe svojho auta (výmena filtrov, oleja, sviečok, výfuku apod.), a akú venujeme svojmu telu? Myslíme si, že náš organizmus si nezasluhuje väčšiu pozornosť a starostlivosť než auto? Keď som začal mať nie práve najlepšie pocity – pocit plnosti – neúplného vyprázdňovania, dlhodobý pocit slabosti, zväčšujúce sa brucho – rozhodol som sa, že podstúpim detoxikáciu organizmu. Keďže som sa už skôr v prácach Dr. Normana Walkera dočítal o význame čistoty hrubého čreva, rozhodol som sa následne pre jeho očistu aj ja sám. Internetový prezerač ma priviedol na túto stránku, kde som sa oboznámil s programom Clean Inside, a po krátkom premýšľaní (treba podotknúť, že cena nie je práve najnižšia) som si ho objednal. V priebehu celého trojmesačného obdobia detoxikácie sa mi zvýšila frekvencia vyprázdňovania a postupne se ustálila na priemerne 4 krát denne. Žiadne podivné útvary zo mňa síce nevyšli, bola to skôr hlenovitá stolica. Približne po dvoch týždňoch užívania programu sa mi vyhodili vyrážky v oblasti brucha, ktoré po týždni ustúpili. Pátral som po vysvetlení na internete, kde som sa dočítal, že to môže znamenať sprievodný prejav detoxikácie. Približne po mesiaci od začiatku programu zmizli pocity únavy a slabosti. Zároveň som po prvom mesiaci zaznamenal aj úbytok hmotnosti asi o 4 kilogramy. Pretože do priebehu detoxikácie zasahovali aj Vianoce, kedy som sa v podstate, čo sa týka stravy, nijako neobmedzoval (napr. konzumoval som i sladkosti), vrátilo sa mi späť asi 1 kg váhy. Na záver môžem konštatovať, že cena za program Clean Inside je tou najsprávnejšou investíciou do vlastného zdravia, a verím, že je to zároveň účinný prostriedok na prevenciu vzniku hemoroidov či nádorových onemocnení.

Program Clean Inside

Následkom nezdravého stravovania a minimálneho pohybu sa v hrubom čreve nahromadia v značnej miere toxické a odpadové látky, preto som sa odhodlala na vykonanie kúry na očistu čriev. Po dlhšom hľadaní som objavila produkt na očistu čriev Cean Inside od spoločnosti NaturalSwiss. Ja osobne som absolvovala 2 mesačný program na detoxikáciu a očistu čriev, čo som vonkoncom neoľutovala, nakoľko zlepšenie mojich výsledkov je lekársky podložené, a Candidy (ktorú som mala v hrubom čreve) som sa úplne zbavila.