Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii SlimTea

Slim Tea

Vždy som mala problémy so zápchou. Kto to zažil, vie o čom píšem. Užívala som preháňadlá, ale tie len stupňovali problémy. Pokiaľ som ich neužívala, nebola som schopná sa bez pomoci sama vyprázdniť, moje trávenie a črevá boli natoľko spomalené. Musela som nájsť iné riešenie, hoci po toľkom trápení som ničomu veľmi neverila. Nemala som však čo stratiť. Potom však, keď mi jedna známa spomenula Clean Inside program, veľmi rýchlo som sa rozhodla vyskúšať ho. Prečítala som veľa referencií, v každej opisovali zázračné účinky programu, tak som s nádejou čakala, či mi prinesie zlepšenie stavu. Už som ho užívala viac ako mesiac, keď som zistila, že moja stolica je úplne normálna a vyprázdňujem sa každý deň. Ustali aj predtým neutíchajúce bolesti brucha. To všetko pripisujem produktu Slim Tea. Nielenže som sa zbavila zápchy, každé ráno začínam na toalete, ale schudla som aj 4,5 kíl! Ani v najodvážnejšom sne by som na to nepomyslela. Slimtea mal pozitívny účinok nielen na moje trávenie, ale aj na nočný odpočinok. Ráno som sa budila znovuzrodená! Kúra ma naučila tomu, aké je dôležité správne stravovanie. Snažím sa prijímať oveľa viac vlákniny a piť viac tekutín, ako predtým. Spolu so Slimtea tieto zmeny priniesli svoje výsledky, pomocou nich som sa zbavila problémov. A toto je ozajstné dlhodobé riešenie!

Slim Tea

Ako čerstvá päťdesiatnička mám zdravotných problémov neúrekom. Po operácii žlčníka, štítnej žľazy a pri problémoch s chrbticou, človek do seba napchá kvantum liekov, ktoré majú samozrejme všelijaké vedľajšie účinky. U mňa sa to prejavilo problémami s trávením a stálymi zápchami. Vyskúšala som všetko možné, od vlažnej vody na lačno, či kompótové šťavy, indickú vlákninu, ovsené vločky, všetko to zabralo iba na nejaký čas. Najhoršie bolo vlastne to, že moje bohatstvo - zlatá žila mi začala robiť najväčšie trápenie, pri každej akože stolici nepríjemne bolela a krvácala. Clean Inside program som si objednala už úplne zúfalá z môjho stavu, lebo chirurgický zákrok som odmietala. Čo všetko som už pojedla, preto som nemala problém s vlákninou ani s kapsulami. A čaje pijem pravidelne, takže Slim Tea mi tiež nerobil problém vypiť. Po prvých dňoch som s obavami čakala reakciu môjho trávenia. Ale začala som pravidelne doobeda chodiť na veľkú potrebu. Program som vybrala celý, schudnúť sa mi od neho pri mojej funkcii štítnej žľazy nepodarilo, ale upravilo mi to trávenie, zahojila sa mi zlatá žila, môj najväčší problém. Po kúre som sa cítila výborne, odľahčená a celkovo čistejšia. Vlákninu Cleaninside a SlimTea užívam pravidelne a cítim sa výborne!