Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Program Cleaninside

Program Clean Inside

Kúru Cleaninside robím len mesiac, ale už pociťujem jej dobré účinky, a som si istá, že ju budem robiť celú. Mojím primárnym problémom bola kandida. Mama ho objednala a ja som ho začala používať. Nedosiahla som žiadne dobré výsledky a nič mimoriadne, ale aj tak som veľmi spokojná, pretože to vyriešilo môj veľký problém. Vždy som mala zápchu, bola som rada, ak sa mi to podarilo dvakrát do týždňa, no v dôsledku kúry sa stolica stala každodennou. Už toto je skvelý výsledok, obrovská úľava, ale najlepšie je, že som takmer neúnavná. Som neskutočne energická, moja pohoda je fantastická a samozrejme aj moja nálada! Navyše, všetky moje kožné problémy sú takmer úplne preč. Od malička sa mi objavovali najrozmanitejšie ekzémy a nedávno sa k tomu pridala aj psoriáza. Som mladá žena, aj keď to nie sú vážne choroby, prežívala som ich najťažšie. Ale teraz sa príznaky objavujú oveľa menej často a odznejú samy. Toto bolo pre mňa najpresvedčivejšie, práve to ma nadobro postavilo na stranu Clean Inside. A tá energia, ktorú som dostala. Takmer som sa stala iným človekom! Aj iní si to všimli a ja sa cítim oveľa lepšie. Dakujem za tento skvelý produkt!

Program Clean Inside

I keď mám iba 18 rokov, už dlhší čas ma trápili tráviace problémy. Po ťažšom jedle ma sprevádzali nepríjemné stavy, predovšetkým nadúvanie, pálenie záhy, neznášala som mastné jedlá, potrebovala som dlhý spánok, mala som kožné problémy a predmenštruačný syndróm. Myslím si, že všetky tieto moje problémy mali súvislosť s nedostatočným pohybom mojich čriev. Považovala som to za normálne, ale po nejakom čase som zistila, že pri mojom veku to ani prinajmenšom nie sú bežné problémy. Takže som sa začala podrobnejšie zaoberať svojím zdravím, zdravšie sa stravovať, dopriať si viac pohybu a celkovo sa lepšie starať o svoje zdravie. Na krátke obdobie sa moje tráviace problémy stabilizovali, ale zas sa neskôr vrátili ťažkosti späť. Vtedy som už pochopila, že to tak nemôžem ďalej nechať. Pustila som sa do štúdia odbornej literatúry z oblasti výživy a stravovania, vyhľadala som si rôzne odborné stránky na internete, pátrala som po rôznych doplnkoch výživy. Na základe odporúčaní mnohých ľudí som sa rozhodla, že aj ja vyskúšam tento prírodný zázrak. Nakoniec som sa teda rozhodla investovať do tohto výrobku. Na celkovú očistu som sa tešila, lebo som čakala veľkú úľavu a to, že sa moje narušené trávenie upraví. Všetko, čo som očakávala, sa splnilo už po prvom týždni, pričom sa mi stolica viditeľne zmenila. Moja stolica mala dovtedy veľmi zvláštnu konzistenciu, ako aj tvar, a príčinou toho bolo veľké množstvo toxínov. V priebehu ďalších 3 týždňov sa výrazne zväčšil objem mojej stolice a zároveň s tým aj jej zápach. Bolo mi to dosť nepríjemné, ale upokojovalo ma to, čo som čitala v článkoch o skúsenostiach ďalších užívateľov Clean Inside, ktoré potvrdzovali, že to je súčasť detoxikačného procesu. Dnes už môžem aj ja potvrdiť, že to bola len a len pravda, postupne sa upravila moja stolica a zároveň sa vytratili aj všetky moje staré problémy s trávením. Neznášanlivosť mastných jedál, nafukovanie, pálenie záhy, potreba dlhého spánku, alergia, kožné problémy a napokon aj predmenštruačný syndróm zmizli alebo sa prinajmenšom výrazne zlepšili. Túto kúru môžem odporúčať všetkým, ktorí trpia podobnými problémami a už vyskúšali všeličo.

Program Clean Inside

Dobrý deň, tiež by som sa rada podelila so svojimi skúsenosťami pri užívaní produktu CLEAN INSIDE. Mám 47 rokov a čím som staršia snažím sa viac starať o svoje zdravie, čo je asi prirodzené pre každého. Pri surfovaní na internete som už pred dvoma rokmi objavila produkt clean inside. Téma vyprázdňovania síce nie je veľmi "gustiózna", ale veľmi úzko súvisí s naším zdravím. To, že vláknina pomáha pri vyprázdňovaní som vedela a tak isto som si to overila na sebe, keď som užívala Psýlium. Čo ma však zaujalo na programe clean inside bola sľubovaná očista a detoxikácia tela zvnútra. Keďže sa nejedná o lacný produkt, tak som zvažovala jeho zakúpenie a chcela som počuť referencie od niekoho koho poznám osobne. Asi pred dvoma mesiacmi mi kolegyňa zo zamestnania začala rozprávať, že si clean inside zakúpila a užíva ho a čo viac potvrdila mi informácie, ktoré sú uvádzané na Vašej stránke „skúsenosti“. Ona si objednala 3 mesačnú kúru tak som ju uprosila a jednu mi prepustila. Ešte musím povedať, že som nikdy nemala problémy s vyprázdňovaním a moja túžba bola zbaviť sa parazitov a usadenín z povrchu hrubého čreva. Hneď na druhý deň ráno po užití parasic kapsúl, vlákniny a čaju som ráno išla na záchod 4 x. Najviac som sa bála spomínaných kŕčov ale tie boli úplne minimálne. Od vtedy chodím na potrebu 4-5 x denne, stolica je objemnejšia a sú v nej „všelijaké“ veci no ja hlavne dúfam, že aj parazity kvôli, ktorým túto procedúru absolvujem. Ďalším pozitívom je že moje bruško sa zmenšilo a ľudia, ktorí nevedia, že clean inside užívam sa ma pýtajú či som schudla aj keď na váhe to robilo len -1 kg. Cítim sa naozaj skvele mám veľa energie a po rannej toalete mám pocit, že vzlietnem.

Program Clean Inside

K programu Clean Inside som sa dostala už dávnejšie pri surfovaní po internete a zaujal ma, pretože som mala vždy problémy s vyprázdňovaním. Na koniec ma vždy odradila cena a povedala som si, že "to" ešte nepotrebujem. Následne po mojich ťažkostiach s trávením - bolesti žalúdka, ktorých príčinou bol Helicobacter pylori a tvorba polypov v žalúdku a v hrubom čreve, neustále nafukovanie a problémy s vyprázdňovaním, ktoré vyústili do subileózneho stavu, následnej hospitalizácii, som si povedala, že to vyskúšam. Samozrejme som absolvovala liečbu antibiotikami, užívala som preháňadlá a musím držať diétu. Ale aj napriek tomu sa môj stav nezmenil a problémy pretrvávali. Ihneď ako som sa vrátila s nemocnice s podozrením na ileus, po absolvovaní všetkých vyšetrení, pri ktorých nezistili lekári konkrétnu príčinu záchvatu, som si nasadila program Clean Inside. Síce lekári mi predpísali pri problémoch preháňadlo, ale to som neužila ani raz. Prvé dva dni som necítila žiadnu zmenu, len to, že som mala stolicu bez problémov a to po troch týždňoch!!! Tiež som pociťovala únavu, ktorú som pripisovala detoxikačným účinkom Parasicu, ale po týždni pocit veľkej únavy zmizol. Tretí deň bol pre mňa dňom, keď to vyšlo aj zo mňa... Bolo to dlhé a vyšlo to zo mňa tri krát za deň. Nemala som žiadne kŕče ani bolesti, len super pocit vyprázdnenia. Od vtedy mám každý deň pravidelnú stolicu a pocity nafúknutia sú oveľa miernejšie. S určitosťou môžem povedať, že s užívaním vlákniny Clean Inside budem pokračovať aj naďalej. Momentálne už užívam druhé balenie vlákniny a som veľmi spokojná. Pri dodržaní pitného režimu nemám vôbec problém s vyprázdňovaním, necítim sa stále unavená a tiež si udržujem stálu váhu a nepriberám.

Program Clean Inside

Pred 8 rokmi ma trápili žalúdočné problémy, ktoré sprevádzali silné bolesti žalúdka. Bol som nútený ísť do nemocnice, kde ma vyšetrili. Ukázalo sa, že mám divertikulitídu so silným zápalom. Robili pokusy s rôznymi liekmi. V nemocnici (Národný onkologický ústav) som mal jednu známu lekárku, momentálne je primárkou vo Švajčiarsku, ktorá mi odporučila produkty NaturalSwiss, ktoré používa aj ona. Účinok bol vynikajúci, bolesti ustali a som bez príznakov! Každému, kto má podobné problémy ich viem iba doporučiť!

Program Clean Inside

Po dobrých skúsenostiach z minulých rokov, kedy som užívala vaše produkty, objednávam si ich znovu. Nechcem sa opakovať, ale veľmi mi tieto produkty pomáhajú. Po dobratí Clean Inside, môžem prestať brať lieky na alergiu, lebo ich nepotrebujem. Zápaly už nemávam, ale teraz sa cítim unavená. Viem, že mi to pomôže a budem fit celý rok. Ďakujem

Program Clean Inside

Dobrý deň, som veľmi rada, že som natrafila na Vašu stránku na internete. Stalo sa to v jednu marcovú daždivú nedeľu. Po prečítaní pár riadkov sa stalo, že som na Vašej stránke stvrdla až do nočných hodín, kedy som si objednala 3 mesačnú kúru Clean Inside. Ale teraz o mne. Pred piatimi rokmi som sa začala liečiť na rakovinu prsníka a chvalabohu úspešne. Od toho času sa neustále pasujem s rôznymi problémami, gynekologickými, urologickými, lupinami, vyrážkami, svrbľavou pokožkou a zlým trávením. Po doručení zásielky som sa s radosťou pustila do jej užívania a urobila som dobre. To čo sa dialo potom, som sa nestačila čudovať. Telo sa začalo čistiť na 16.-tý deň, kedy zo mňa odišlo prvé črevné čudo asi 20 cm. Tak poviem Vám taký smrad som v živote nevoňala. Samá hniloba. Na 24. deň sa to zopakovalo len v intenzívnejšej podobe. A od toho dňa stále. Tzv. biele guľôčky /plné toxínov/ pospájané nitkami a rôznofarebné hlienovité zhluky. Som neskutočne šťastná, že tieto čudá už vo mne neexistujú. Už teraz cítim úľavu, dokonca mi prestal aj gynekologický výtok. Prestala som brať urologické lieky, lebo zápaly sa už stratili. Vyčistila sa mi pleť, nesvrbí ma pokožka a aj lupinám je koniec. Schudla som 3 kg a to som žiadnu diétu nedržala. Stratilo sa aj nafúknuté bruško a črevá. Som strašne zvedavá ako budem vyzerať po ukončení celej trojmesačnej kúry. Jednu dávku som darovala aj dcérke a tak si teraz musím doobjednať ďalšie dávky. Ďakujem, že sa takýmto spôsobom staráte o zdravie ľudí. Vaša odteraz stála odberateľka Alžbeta

Program Clean Inside

Mala som vážne problémy so stolicou, trápila ma zápcha. Na internete som našla Clean Inside a začala som ho užívať. Pravdu povediac som tomu neverila až do času, keď na tretí deň užívania začali vychádzať zo mňa čudné veci. Sliz i veľa vecí, ktoré ja vôbec nepoznám. Schudla 3 kg, lepšie sa mi dýcha, menej som unavená. Mala som dosť často problémy s prechladnutím a po užití 1 davky mi to pomohlo. Teraz užívam po polroku druhu dávku a už vidím koľko mam v sebe nečistôt. Stále vychádza zo mňa stolica napohľad plná vecí zelenej farby. Stolicu mám pravidelnú, čo ma nesmierne teší. Clean Inside ma zbavil svinstva ktoré som si iste zlou stravou za roky našetrila. Ďakujem za váš výrobok!