Vítajte! Som Iveta, vedúca kancelárie Natural Swiss na Slovensku.

Táto stránka sa odlišuje od všetkého, čo ste doposiaľ videli. Je to “reality show” chúľostivých príbehov na záchodoch, ktoré ľudia predkladajú s veľkým nadšením a pýchou. Každý deň dopomáhajú úspechu webovej stránky Natural Swiss noví a noví zákazníci, rôzneho veku, žijúci v rôznych podmienkach. Chcela by som Vás ubezpečiť, že ich referáty neboli vôbec menené. Všetky e-maily, listy a fotografie nám dotyčné osoby zaslali dobrovoľne. Tieto dokumenty archivujeme a kontroluje ich tretia osoba. To, že sa toľkí chcú podeliť o svoj príbeh s ostatnými, má svoj dôvod. Program Clean Inside® nielenže funguje, ale je najlepším z dnes dostupných očistných a detoxikačných programov. Ale nemusíte veriť mne, len si prečítajte celý rad referátov uvedených nižšie a pravidelne navštívte túto stránku, aby ste sa stále dozvedeli o najnovšom príbehu.

Staňte sa aj Vy naším ďalším spokojným zákazníkom! Ak ste už vyskúšali náš výrobok, a chcete sa s nami podeliť o svoje skúsenosti, neváhajte!

Kolegyňa nášho zákazníckeho servisu bude ochotne odpovedať na vaše požiadavky na [email protected].

Vezmite prosím pri čítaní recenzie zákazníkov na vedomie, že v záujme zaistenia autentickosti notára, sú texty písané zákazníkmi v pôvodnom stave, takže sa môžu vyskytnúť typografické alebo pravopisné chyby.

Zoradiť recenzie podľa témy

Recenzie v kategórii Vláknina

Vláknina CleanInside

Mám 52 rokov. Je to zhruba desať rokov, čo ma prenasledovali problémy so stolicou – takmer stále som trpela zápchou. Od mojej známej som sa dozvedela o Clean Inside, a spočiatku som váhala uveriť, že aj mne by mohla naozaj pomôcť. Predsa len som ale produkt Clean Inside vyskúšala. Nemôžem sa k tomu vyjadriť ináč ako pozitívne - odvtedy sú moje pocity nafúknutia veľmi zriedkavé, každý deň najmenej raz mám pravidelnú stolicu. Čiže moja trvalá a veľmi nepríjemná zápcha už neexistuje.

Vláknina CleanInside

Mám 44 rokov a už dlhšiu dobu ma trápili problémy s vyprázdňovaním. Musela som používať rôzne preháňadlá, aby som vedela ísť na toaletu. Bola som už vážne zúfalá. Natrafila som na internete na produkty Clean Inside od Natural Swiss. Moje prekvapenie, že to funguje bolo obrovské. Neviem si už predstaviť existenciu bez týchto prípravkov, konečne sa normálne a pravidelne vyprázdňujem! Vyriešil sa problém so sústavným nafukovaním a mám omnoho viac energie. Tiež môj manžel, ktorý je po operácii hrubého čreva začal užívať tieto produkty a nevie si ich vynachváliť. Natural Swiss môžem len odporučiť!