Otázka

Zdravím Vašich odborníkov,

som 52 ročná žena, pred 11 rokmi som bola operovaná na pečeni, odstránili mi niekoľko veľkých (3 cm-10,5 cm) hemangiómov a niekoľko nádorov fokálnej nodurálnej hyperplázie, ale zostali mi tam menšie – pod 2 cm, ktoré medzitým trochu narástli a pribudli aj nové.  V posledných rokoch som užívala olej zo semien ostropestreca mariánskeho ako liek, alebo som niekedy užila aj 1-2 balenia Legalonu. Potom dlho nič, a teraz som si u Vás práve objednala program ToxiClean.

Zaujímal by ma Váš odborný názor, či ide o vhodný výber.

Erika

Odpoveď

Dr. Sára Tóthová

2023. 23. apríla
(interná lekárka)

Pekný deň prajem,

na základe uvedených informácií Vám môžem kľudne odporúčať kúru ToxiClean podľa návodu na použitie.

Prajem veľa zdravia!

MUDr. Sára Rebeka Tóthová

Otázka

Vážená pani doktorka,

rada by som vyskúšala program Clean inside črevnej očisty a detoxikačnú kúru Toxiclean spolu, ale chcela by som sa uistiť, či sa to vzhľadom na moju chorobu dá zvládnuť bez rizika. O mne: Som 41-ročná žena s diagnózou endometriózy pred 7 rokmi, po 4 operáciách, vrátane 20 cm odstránenia hrubého čreva a 40 % hysterektómie. Absolvujem záverečnú fázu umelého oplodnenia a myslela som, že by som si predtým mohla odstrániť toxíny v tele nahromadené z hormonálnej a inej medikamentóznej liečby.  Myslíte si, že môžem absolvovať detoxikačnú kúru bez vedľajších účinkov alebo iných rizikových faktorov? Časť hrubého čreva bola odstránená v roku 2015.

Ďakujem pekne.

S pozdravom

Diana

Odpoveď

Dr. Sára Tóthová

2022. 25. februára
(interná lekárka)
Milá Diana!
Kľudne absolvujte kúru. Prajem veľa síl a vytrvalosti!
S pozdravom

MUDr. Sára Rebeka Tóthová

Otázka

Dobrý deň prajem,

na internete som hľadala informácie o detoxikácii pečene  a tak som natrafila na túto webovú stránku.

Môj partner má veľmi vysokú hodnotu GMT pečeňového testu, berie lieky aj na vysokú hladinu cukru  a na riedenie krvi. Čítala som tu, že máte produkty, ktoré by mali dobrý vplyv na obnovu pečene, na tvorbu nových buniek, len tie “zlé” by bolo treba nejak odstrániť.

Chcela by som sa spýtať na Váš názor, ktorý z Vašich výrobkov by ste odporúčali brať na tento účel a ako dlho?

Hela

 

 

Odpoveď

Dr. Podlupszki

2018. 20. novembra
(gastroenterológ)

Milá Hela,

Popísané hodnoty charakterizujú tukovú degeneráciu pečene, ale môžu ju spôsobovať aj lieky, chudnutie, či konzumácia alkoholu. Odporúčal by som Vám kombináciu programu na čistenie čreva s detoxikačným programom.

So želaním dobrého zdravia

MUDr. Podlupszki

Požiadajte o radu

Dr. Podlupszki 
Volám sa Dr. Podlupszki (gastroenterológ), ukončil som štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Prahe, kde som v roku 1997 promoval. Potom  nasledovala interná prax v roku 2000 a následne gastroenterologická prax v roku 2004. Odvtedy pracujem ako špecialista gastroenterológ.

Chcel by som informovať svojich drahých čitateľov, že všetky vaše otázky sú pre mňa dôležité, ale moje zdroje sú, žiaľ, obmedzené pre moju zaneprázdnenosť ako lekára. Prosím kontaktujte ma len s otázkami týkajúcimi sa gastroenterológie, nakoľko na tieto otázky môžem odpovedať len z vyššie uvedených dôvodov. Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie!
S pozdravom Dr. Podlupszki

Dr Sára Tóthová Volám sa Dr. Sára Tóthová (interná lekárka), v roku 2016 som ukončila štúdium na Fakulte všeobecného lekárstva Univerzity v Debrecíne s vyznamenaním. Mojím detským snom bolo stať sa lekárom, a tak odvtedy pracujem v odbore s nadšením.

Dr. Baláź Dezsényi 
Volám sa Dr. Baláž Dezsényi (infektológ, špecialista na tropické choroby), v roku 2007 som ukončil všeobecnú lekársku fakultu Univerzity Semmelweis, mám špecializáciu v odbore infektológia a tropická medicína, mojím špeciálnym odborom je parazitológia, moja dizertačná práca je nová infekcia pásomnicou v EU, ktorá postihuje pečeň, alveolárnu som písal o charakteristike echinokokózy. Mojím cieľom je efektívna diagnostika a cielená liečba pacientov trpiacich parazitárnymi infekciami.

Naši odborníci, vy, sú vám k dispozícii. Prostredníctvom nižšie uvedeného formulára môžete klásť vaše otázky týkajúce sa vašich zdravotných problémov, ktoré Vám budú zodpovedané do 48 hodín.