Otázka

Vážený pán doktor,

Od februára tohto roku držím diétu, schudla som už 13 kíl, ale proces sa na dosť dlho zastavil. Momentálne vážim 60 kg a rada by som zhodila ešte 7-8 kíl. Zúčastnila som sa biorezonančného hodnotenia zdravotného stavu, kde sa zistilo, že mám problém s fungovaním hrubého čreva, ktoré má na stene veľa usadenín a mám prekyslený žalúdok. Nemám problém len s chudnutím, ale pri jedle mi neustále škvŕka v bruchu a keď nie, cítim sa nafúknutá. Chcela by som sa opýtať, aké riešenie by ste mohli navrhnúť na odstránenie vyššie uvedených problémov? Na internete som čítala o viacerých možnostiach a momentálne som v  rozpakoch, ktorú si vybrať.

Ďakujem

Brigitta

Odpoveď

Dr. Podlupszki

2024. 04. januára
(gastroenterológ)

Milá Brigitta!

Programy NaturalSwiss na čistenie čriev a detoxikáciu môžu poskytnúť riešenie vašich problémov. Program na čistenie hrubého čreva pomáha odstrániť nahromadený odpad z hrubého čreva. Počas detoxikačnej kúry sa môžete zbaviť toxínov a ťažkých kovov usadených vo vašom tele.

S pozdravom,
MUDr. Csaba Podlupszki

Požiadajte o radu

Dr. Podlupszki 
Volám sa Dr. Podlupszki (gastroenterológ), ukončil som štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Prahe, kde som v roku 1997 promoval. Potom  nasledovala interná prax v roku 2000 a následne gastroenterologická prax v roku 2004. Odvtedy pracujem ako špecialista gastroenterológ.

Chcel by som informovať svojich drahých čitateľov, že všetky vaše otázky sú pre mňa dôležité, ale moje zdroje sú, žiaľ, obmedzené pre moju zaneprázdnenosť ako lekára. Prosím kontaktujte ma len s otázkami týkajúcimi sa gastroenterológie, nakoľko na tieto otázky môžem odpovedať len z vyššie uvedených dôvodov. Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie!
S pozdravom Dr. Podlupszki

Dr Sára Tóthová Volám sa Dr. Sára Tóthová (interná lekárka), v roku 2016 som ukončila štúdium na Fakulte všeobecného lekárstva Univerzity v Debrecíne s vyznamenaním. Mojím detským snom bolo stať sa lekárom, a tak odvtedy pracujem v odbore s nadšením.

Dr. Baláź Dezsényi 
Volám sa Dr. Baláž Dezsényi (infektológ, špecialista na tropické choroby), v roku 2007 som ukončil všeobecnú lekársku fakultu Univerzity Semmelweis, mám špecializáciu v odbore infektológia a tropická medicína, mojím špeciálnym odborom je parazitológia, moja dizertačná práca je nová infekcia pásomnicou v EU, ktorá postihuje pečeň, alveolárnu som písal o charakteristike echinokokózy. Mojím cieľom je efektívna diagnostika a cielená liečba pacientov trpiacich parazitárnymi infekciami.

Naši odborníci, vy, sú vám k dispozícii. Prostredníctvom nižšie uvedeného formulára môžete klásť vaše otázky týkajúce sa vašich zdravotných problémov, ktoré Vám budú zodpovedané do 48 hodín.